Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez így bi, vagy homoszexualitás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így bi, vagy homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Fiúkra áll csak fel, de lányokra is ki tudom verni, ha már felállítottam kézzel
2022. júl. 12. 18:17
 1/5 anonim válasza:
22%

Hát kövezzetek meg,de én ezt nem értem.

Akkora hülyeség ez a bi,pán,transz stb. Szexualitás...

Aki a saját nemére izgul az sztem.simán meleg függetlenül attól,hogy az ellenkező nemre is beindul-e vagy h éppen minek érzi magát....

Simán homo vagy Töki,

Am.érdekel,hogy te nem akarod ezt? Mármint csak csajokra akarsz izgulni nem? Sztem.ha csak csajos poreszra vered,meg inkább csajokat stírölsz akkor menni fog,és elhagyod ezt az egész butaságot

2022. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

hát ez bonyolultabb kérdés így.

érzelmet melyikük iránt?

és szex menne egyformán mindkettőval vagy azért van minőségi különbség? lehet még sok minden igazából, de azért itt vannak tisztázandó dolgok.

2022. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Valamennyire egyetértek az elsővel a nem-binàris,pán és az összes megkavart szexualitás már túlzás, homo= fiúkat szereti

Hetero= nőt

Bi=mindkettőt

A sima lgbtq ből is már lgbtquiaxyz lesz lassan,mindent egybeolvasztva


Nem azt mondom persze hogy utaljuk kellene őket,dee ez a 3 kategória nagyjából mindent le is fed

2022. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

dehogy fed. szexualitásban se csak ez a kettő létezik.

homoromantikus, heteroflexibilis és stb stb, szóval bőven árnyaltabb a kép a gyakorlatban, csak ugye szeretünk egyszerűsíteni mindent.

2022. aug. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1/4

Persze ez olyan mint a nikotin,ha leteszed a cigit kiürül a szervezetből. "Elhagyod ezt a butaságot" Jézusom!!! Ő maga írta le a kerdésébe hogy a fiúkra áll fel neki!!! Amit te írtál akkora baromság mintha azt mondanánk egy heterónak hogy nézze a fiúkat egyfolytában és nem fog többet lányokra izgulni!

A nemi identitás már születéskor eldől,az hogy mit vállal fel, család, társadalom nyomásara az egy másik dolog. Hányan leírják a GYIK-on is hogy 40 akárhány évesek és vágynak a saját nemükkel erre,arra de még nem merték.

2022. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!