Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek passzív biszex pasiból válhat igazi férfi az ágyban is, vagy úgy jó, ahogy van, nem kell annak lennie?

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki passzív biszex pasit keres azt pont nem a "vad bikát" fogja keresni az ágyban.
2022. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elhinni, hogy egy domináns férfi egyszer csak bepucsít egy pasinak. Szerintem mindkettő nem tud lenni, domináns is meg passzív is. Ismerek olyan nőt, aki gyenge pasit tart, mert akkor az van, amit ő mond, de hogy az ágyban mit csinálnak, azt nem tudom. Illetve férfiként nem tiszteli, csak hasznàlja úgymond. Vigyázzon a fyerekekre, főzzön, takarítson, füvet nyírjon, ilyenek.
2022. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Nőként voltam passzív biszex férfival. Soha többet! Semmi férfias szenvedély, hanem kb na jó, hagyom magam... semmi spontenitás hanem mindent nekem kellett csinálnom. Amikor meg kértem mondtam hogy én mit szeretnék, azt olyan undorral tette meg, hogy az meg nekem volt kellemetlen. Passzív biszex ffak full homokosak!
2022. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!