Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, vertétek már ki egymásna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, vertétek már ki egymásnak haverral, vagy másvalakivel?

Figyelt kérdés
Én még nem próbáltam, de nagyon elkezdett izgatni ez a dolog. Milyen érzés? Hogy történt meg a dolog? Ki kezdeményezett, és hogyan?
2022. júl. 23. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szakboltban melóztam, összehaverkodtam egy törzsvevő sráccal. Nekem nagyon bejött, ő is érdeklődött, úgyhogy elég sokat beszélgettünk, végül taliztunk, és kivertük meg frottingoltunk. Utána három hónapig majdnem minden nap feljárt, szinte mindig frotting volt. Aztán sajnos másfelé sodorta az élet, kétszer még találkoztunk, akkor volt már szex is, azóta semmi, de még nagyritkán beszélgetünk, de ezekről a dolgokról már hallani sem akar.
2022. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen vertem ki par sraccal. Legtobbel frotting is volt, illetve egyel docking. Szerintem jo erzes, izgat a dolog. Sajnos epp nincs de szeretnek egy rendszeres havert erre a celra.
2022. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utóbbi időben kezdtem online után élőben is próbálközni, két alkalom volt összesen egy egy sráccal, nagyon élveztem. Magát a találkozót mind a két esetben a másik fél kezdeményezte, de egyik alkalommal konkrétan a masztit már én. Másik alkalommal meg úgy együtt jött.
2022. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,csoportosan is haverokkal
2022. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig úgy kezdődik,azután általában rávetődünk egymásra,

A cumi csak jobb!

2022. júl. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer, bár nem haver volt
2022. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Haverral
2022. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, haverral is meg mással is volt ilyen. :)
2022. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is vertem már 3 haverral rendszeresen. Mostanában csak 1el közülük és ritkábban. De nagyon jó érzés
jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!