Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ebben a helyzetben? Tapasztaltabb nők, van valami tanácsotok esetleg?

Figyelt kérdés

Szóval már jó ideje tudom hogy minimum biszex vagyok, és nagyon izgatnak a nők, de sosem mertem ilyen irányba nyitni. Viszont valahogyan a férfiakkal szexuálisan nem olyan jó érzés nekem, a barátom mellett is nagyon sokszor volt erotikus álmom nőkkel, sokszor ébredtem teljesen felizgultan, valamint szex közben is az utóbbi időben csak úgy élveztem ha nőkről fantáziáltam. Mivel ilyenkor nem volt vele kedvem szexelni, ezért bevallottam neki ezeket a dolgokat, mert úgy éreztem tisztességesnek. Emiatt szakított velem, mert neki “ez nem fér bele”. Szerintetek lenne olyan tapasztaltabb nő aki ismerkedne úgy hogy elmondom előre hogy csak kipróbálni szeretném, és szex kapcsolatban gondolkozom csak, és hogy még új ez nekem? Egyáltalán nem is csókolóztam még nővel. Nem igazán tudom magam elképzelni még romantikus kapcsolatban nővel, de férfival pedig már volt 4 kapcsolatom és abban sem éreztem jól magam. Van valami tanácsotok, hogy mit csináljak? Bármit szívesen fogadok, vagy ha van még kérdésetek válaszolok szívesen, de most teljesen össze vagyok zavarodva. Nem vagyok túl idős ehhez a “próbálkozáshoz” 29 évesen?

Előre köszi a válaszokat!



2022. júl. 27. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Visszafelé: nem, nem vagy idős

Biztos találsz olyat, aki különösebb kötöttségek nélkül eltöltené veled az idejét kellemes élményekben bízva :)

Aztán ha bejön, kezdhetsz komolyabb partnert keresni, mert szerintem erről lesz szó :)

2022. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
3ason nem gondolkoztál?
2022. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ebből a kérdésből tisztán látszik, igazolja azt, hogy mekkora tévhit, hogy a férfiakat nem zavarja ha a nő biszex. Max akkor nem, ha egy alkalomra meghúzza a nőt. Az a férfi viszont szeretett téged, de volt benne annyi önbecsülés, hogy szakítson veled. Vele vagy, de közben nőkről álmodozol. Meg fogod bánni, hogy elvesztetted azt a férfit.
2022. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 de, gondolkoztam, 2 páromnak hoztam fel, az egyik az utolsó, itt is említett volt, de nem akarták, így nem nagyon tudok mit tenni.
2022. júl. 28. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Aki szereri a párját, az sosem akarna hármasozni. Ennyi. Minden egyéb esti mese, hogy a hármas nem okoz gondot a kapcsolatban, sőt erősíti azt stb...
2022. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb vagyok tőled pár évvel, de ugyanebben a cipőben járok. Sokáig próbáltam elnyomni de már nem szeretném.

Előbb-utóbb ki fogom próbálni nővel. Csak így derülhet ki, hogy mi a helyzet valójában.

2022. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, hogy biszex vagyok, csók és simogatás, tapi volt már, sajna tovább nem jutottunk.

Régóta megszeretném élni milyen lehet nővel minden.


Szeretnéd éld meg és nem vagy túl idős.

2022. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is épp ebben vagyok.. A párom tudja is,de őt nem zavarja. Sajnos még nekem sem sikerült megélnem 😔

Ha esetleg van Budapesten ugyanilyen helyzetben lévő biszex nő, szívesen ismerkednék vele 😌

2022. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!