Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért zavarna ha a másik fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarna ha a másik fél már tapasztaltabb lenne?

Figyelt kérdés
Szóval izgatna pár dolog sráccal is, de csak olyannal aki szintén kezdő. De más is így volt/van vele?
2022. aug. 27. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is erre vágytam, vágyok, mert így kissrbb ratam a nyomás. Végül egy tapasztalt dráccal voltam együtt elöször, ami nem volt rossz, de ugy éreztem mindig hogy jobban kell teljrsitenem és épp ezért ment rosszabbul. De ezt csak én magyaráztam be magamnak.

Viszont éppen ezért mlg ha mér van is tapasztalato , inkább kezdövel csinálnám, mert igy tudom ha balfék vagyok akkor sincs mit szégyellnem.

2022. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2022. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként nekem tetszett, hogy apám lehetne korú férfiak szedtek fel, és vezettek be a férfiszex csodálatos világába.
2022. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Egy fiatal budapesti kezdővel szívesen ismerkednék...Olyannal,aki középkorú férfi "tanítását" igényelné, kedvelné.
2022. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!