Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az Budapesten hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az Budapesten hogy egyébként valahol az lett az intim lehetőség hogy ha logikát nézzük a férfiak a nőkkel délelőtt és délután is szeretkeznének velem meg ha rólam van szó Este éjszaka kizárólag ez miért van szerintetek?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok passzív vagyok aktív férfit kerestem volna illetve uni helyem nincsen de nyilvános WC-be illetve erdőbe szívesen csináltam volna ami fontos információ hogy alkalmi randijaim Budapesten nem éppen voltak illetve egyáltalán nem senki se akar velem délelőtt vagy délután szeretkezni pedig csak 2 és fél éve élek Budapesten albérletbe és eddig senki se volt alkalmas arra hogy leszopjam vagy megdugjon engem

2022. szept. 2. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tessék néhány kis eszköz hogy értelmezhető legyen a kérdés, válogass bátran:


. . . , , , ; . ,

2022. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi?
2022. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lefordítom: wc-ben és erdőben is szexelne nappal is, de vele csak éjjel akarnak szexelni a wc-ben és az erdőben. 😁
2022. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szöveged után csodálom, hogy éjjel is van, aki szóba áll veled. :D
2022. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne állni az ekiről haverlüke.
2022. szept. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!