Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Felhozhatom hogy vonz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozhatom hogy vonz a biszex oldal is egy hosszabb kapcsolatban amikor 2f 1l felállásról beszéltünk hogy kipróbálnánk?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint másfél éve vagyok együtt barátnőmmel és beszéltünk a 3as szexről és szóba jött a 2f 1l felállás is, felhozhatom neki szerintetek hogy vonz a biszex oldal és hogy én is kipróbálnék egy két dolgot a sráccal (szopás/hogy megdugna), szóval hogy alapból biszex srácot keressünk kettőnknek?

Jól is elsülhet ez az egész? Nektek milyen tapasztalataitok vannak erről?

(25 évesek vagyunk mindketten)

Előtte sosem mondtam neki hogy biszex vagyok így nem tudom mennyire lehetne jó ötlet lenne most felhozni.



2022. szept. 9. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mielőtt nagyon belelendülnél a biszex 2f+1l hármasba, beszélgess a témáról a barátnőddel. De ne azzal kezd, hogy elmondod neki, hogy biszex vagy, hanem csak általánosságban, hogy mi a véleménye a biszexekről. Tartsd be a fokozatosság elvét. Csak nyerhetsz vele.
2022. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
A másfél év alatt már régesrég meg kellett volna mondanod a csajodnak hogy biszex vagy! Nem azonnal kell nyilvánvalóan bemutatkozáskor, de egy idő múlva igen ha nem akarsz hazugságokban (a hallgatás ebben az esetben hazugság) élni a kapcsolatodban.
2022. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként meg nyugodtan mond meg neki. Ha ezért lepattint akkor nem téged keres, mert a biszexualitásoddal együtt vagy az aki. Ha elfogadja akkor a hármas arra is jó alkalom hogy "legálisan" (félrekúrás nélkül) éld meg a vágyaidat.
2022. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
3as ha van esze és tartása a nőnek, kidobja. Nem a biszex dolog miatt, hanem a titkolózása miatt. Aki nem vállalja önmagát, titkolózik, ezzel becsapja a párját, mégis mit vár a másiktól?
2022. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Helló, na mondtad neki, megtörtént a hármas?
2022. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!