Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi történik, ha férfi létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha férfi létemre spermát nyelek?

Figyelt kérdés
Már többször gondolkoztam rajta, hogy milyen is lehet. Szeretnék találkozni egy másik férfival kipróbálás céljából. Mi bajom lehet tőle?

2022. szept. 29. 00:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld ki előbb a sajátoddal, ha még nem tetted. Ha elég nagyot spriccelsz, akkor csak simán lődd a szádba, vagy ágyban, kádban könnyen meg tudod oldani, hogy meg tudd kóstolni. Azért nem mondom, hogy csak simán nyald fel miután elmentél, mert lehet, hogy addigra alábbhagy az izgalom és elveszted az érdeklődést.


Aztán ha az állaga és íze nem gáz, akkor simán sz*pj le valakit és engedd hogy televerje a szádat.


Bajod nem lesz tőle, én is csináltam magamnak is, többekkel is az elmúlt évek során.


27/F

2022. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
68%
Verd ki magadnak és fogd fel a spermat egy edénybe és idd meg.Mar én is megittam az enyemet.Nincs neki semmilyen íze meg szaga.Semmi sem történik veled,ha megkostolod.
2022. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem leszel terhes! Tedd nyugodtan ha érdekel, semmi bajod nem lesz!
2022. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!