Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki még nem volt lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki még nem volt lánnyal nőkent,az biszex?ha csak izgatja a dolog?talan az a biszex aki megélte.hiszen ha megmarad örök fantázianak akkor heteroként élte le az életét.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erröl lányok?van aki évek óta fantáziál?

2022. szept. 30. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell valakinek valakivel lefeküdnie ahhoz, hogy érthető és konkrét legyen a szexuális identitása. Ennyi erővel meg (papíron) az összes papnak aszexuálisnak kellene lennie...
2022. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én évek óta fantáziálok, szívesen szexelnék nővel, bár kapcsolatot nem biztos hogy el tudnék képzelni. 25n
2022. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

A vágyaid határoznak meg nem az hogy mit próbáltál vagy sem.

#2 a biszexek többsége un. heteroromantikus biszex, azaz érzelmi kapcsolatot csak ellenkező neművel, de szexuálisan ezt-azt a saját nemével is el tud képzelni

2022. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
1 es mellozzed a papok gyalazasat, mert jelentes lesz a vege es orokre kitiltatlak. Vilagos? A pap nem aszexualis hanem nagyon is ferfi, csak lemond a hazaseletrol, adott esetben azert, hogy arva gyerekeket karoljin fel, haldoklokat keszitsen fel a tavozasra, de nem kivanom neked, ha a te seggedet is egy betegapolo szerzetes pap pelenkazna, nem pofaznal igy
2022. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor kedves 4-es:

1. mielőtt másoknak ugrasz, tanuld meg rendesen a szövegeiket értelmezni, de legalábbis fuss neki még egyszer az enyémnek, hátha leesik, mit is akartam mondani,

2. a moderátorok sem nem idióták, sem nem a kutyáid, hogy bárkit, akire csak úgy rámondod, hogy tiltani kéne valami alapján, azt meg is teszik,

3. hűtsd le magad picit, fuss egy kört a háztömb körül, vagy találj valamit, ami megnyugtat.

2022. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
És 1 es, majd ha megteszed azt, amit sok pap, hogy szexuális fajtalan témák helyett kimész egy misszióba és éhező meg beteg gyerekek gondozására teszed fel az életed, akkor majd feljebb nősz egy pap szibtjéhez. De amíg halovány fingod sincs arról, mi az hogy pap és egyáltalán, mi az élet, addig ne merd a szádra venni a keresztény dolgokat ilyen módon!
2022. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

És nem érti, és nem érti...

Már megbocsáss, de itt te vagy az, akinek halvány fingja nincs dolgokról. Még két sort se sikerült értelmezni. De az, hogy szóban átharapd a másik torkát, úgy megy, mint a lélegzetvétel. Akkora önérzet társul a funkcionális analfabétizmushoz, hogy a helyedben én már rég elszégyelltem volna magam.

Vagy az is lehet, hogy érted te jól, csak tök feleslegesen itt trollkodsz. Az talán még rosszabb.

Komolyan sajnállak.

2022. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

En is igy vagyok ezzel… evek ota izgat ha latok 2 not ahogy kielegiti egymast es elkepezelem velem csinalja valaki… Sajnos nem talaltam meg ilyenre partnert…

28 L

2022. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az orientáció nem azt jelenti, hogy kivel feküdtél le eddig, hanem hogy kit találsz szexuálisan vonzónak. Ha teljesen szűz vagy, akkor is tudod, hogy mi vagy.
2022. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A kereszténynáci hogy bedühödött 😂😂😂
2022. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!