Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Idösebb biszex nök ti fantazia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idösebb biszex nök ti fantazialtok néha fiatal lányokról? vagy ugyanugy mint a legtöbb nő pasik tekinteteben nem szereti a fiatalokat?

Figyelt kérdés
tudjuk minden pasi fantaziál fiatal lanyokrol is..szoval ,ha egy mód van rá,nők válaszára lennek kiváncsi?

2022. okt. 1. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem senkit nem a kor érdekel szexben hanem csak a nemi jegyek meg a szex a masiktol
2022. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Idősebb molett nő vagyok.
2022. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... max 10 évvel fiatalabbról, olyan már tetszett meg, nem tudom, hogy ő annak számít-e, ha én vagyok 39.

Se férfiben, se nőben nem vonz a fiatalokra jellemző ártatlanság, naivitás. Egy fiatal ember belőlem az anyáskodást hozza ki, nem a szexualitást.

2022. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
41 vagyok, korombeliek (30+) vonzanak többnyire, jellemzően huszonéves nőt max. megnézek (vizuális élmény) de mint potenciális partner nem jön szóba, nem is fantáziálok róla.
2023. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
40 éves nő vagyok. Ránézésre elég nehéz megállapítani valakiről, hogy hány éves. Engem is rendszeresen fialatalabbnak néznek, van hogy 30nak, de max 35nek. De ha tudatában lennék pl, hogy egy lány 18 éves, egészen biztosan visszautasítanám. Szóval engem nem vonz az ennyire fiatal korosztaly.
2023. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Fiatal biszex lany vagyok es rengeteg idosebb no van a kornyezetemben, nem csak fantazialnak. :)
2023. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!