Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró/bi oldal képviselői,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró/bi oldal képviselői, nők/férfiak ti is igy vagytok vele? Konkrét kérdés lentebb.

Figyelt kérdés

Olvasgattam nők és férfiak kérdéseit, azokra adott válaszokat, történeteket..

Szexuális orientációtól függetlenül némelyik igen izgató hatással tud lenni rám

Ti is elkalandoztok némelyik válasznál?

Mi a kedvenc támakörötök, féfi vagy nőként válaszolsz?



2022. okt. 1. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Alapvetően azért járok ide, hogy izgató sztorikat és fantáziákat olvassak. Sajnos egyre kevesebb ilyen van és egyre több a trollkodás, meg a nagyon beteg fétises erőltetése. Ha mégis találok valami jót, az engem is fel tud izgatni. Én enyhén bi vagyok, de tapasztalatom nincs erről, csak egy kis kíváncsiság.
2022. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy hatással van rám és elkalandozok,ha olyan téma van ami izgat. Ez természetes,ezért is járok ide!

F

2022. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, még nem történt ilyen. Azért vagyok itt, mert 1. megpróbálok a válaszaimmal segíteni értelmes kérdésekben, 2. szórakozom a sok hülyén, meg a beteg barmokon.

Az a baj, hogy az intelligens, igényes emberek izgatnak, abból pedig igen kevéssel találkozom itt.


Bi nő

2022. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejön egyesek stílusa uni/passzív biszex férfiként, viszont elsősorban örülnék, ha térben hozzám közel esőekkel lehetőségem volna megint privátoznom. Nem budapesti vagyok, hanem északdunántúli, így aztán csak hébe-hóba jött össze eddig fizikailag is közelebbi esemény.
2022. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok , szép hetet!:)


Így vagyok mint a harmadik válaszoló Hölgy, hogy fontos a szellemi társulás!

Az intelligencia szexi !!!

Enyhén bi passzív férfi vagyok .


44 éves...


Amúgy igen...Izgatnak a sztorik !

2022. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!