Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A kollégiumban milyen méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kollégiumban milyen méretű szerszámokat látsz, gyakori a meztelen alvás?

Figyelt kérdés
pénisz, dákó, kollégium

2022. okt. 4. 13:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Erről csak ez jutott eszembe.


Kb 4 éve voltam vidéken egy koliban. A koli kb üres volt mert szünet volt de 1-2 lakó volt. Amikor elmentem zuhanyozni pont akkor kellett 2 másik srácnak is és pont a velem szembe eső fülkékbe. Néztek végig ahogy zuhanyzok majd az egyik felállította a farkát amire nekem is felállt kicsit hisz na...


Ekkor bezárta kulcsra az zuhanyzó ajtót és mindketten átjöttek. Szopás, smár, stb. Majd ezután a koliszobában folytattuk. Amíg ott voltam minden nap szexeltem velük. A story érdekessége, hogy már 27 éves voltam ekkor és ők meg 18-19 évesek. Sose mertem volna ilyet... Nagyon jó volt. De utólag se hittem el hogy ilyen megtörténik. Durva hogy én tiniként még ismerkedni is csak titokban. Nem hogy még tudja haver is...

Na csak ez ugrott be erről. Amúgy nem kell ehhez koli elég a tesi öltözőben figyelni kié mekkora.

2022. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb a zuhanyzoban latok, bar a legtobb sracnak olyankor lankadt, de volt mar ra pelda hogy lattam allva is, neha nekem is elofordult, de ugy gondolom ez termeszetes. Meretre olyan 13-15 koruli a legtobb, egy srac van aki eleg meretes szerszammal rendelkezik, olyan 18-19 koruli lehet, nem mondom hogy nem fog el neha az irigyseg ha latom ot…
2022. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Mi anno tesi oltozobe lattunk egy alacsonyabb sracot akinek lankadtan 12-13 mereven 18-19 volt
2022. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt olyan szobatársam, aki meztelenül aludt volna, mindenki boxerben nyomta. Viszont akiét a zuhanyzóban láttam, általában nagy méretű volt, ők voltak mindig akik kifelé fordultak a zuhanyzóban :D
2022. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Mi gyakran alszunk meztelen koleszban, és közösen tusolunk, álló cerkát is látni néha.
2022. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
boxerben szoktunk aludni, de simán átöltözünk egymás előtt vagy közösen zuhanyzunk. Zuhanyzáskor elég sokfajta péniszt láttam
2023. jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire gyakori a nagy pénisz?
2023. jan. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Lankadtan látom , abból nem lehet megmondani, h mekkora lesz
2023. jan. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!