Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan srác aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác aki nagyon fiatalon belement szexuális dolgokba? Pl, idősebbel, vagy molesztálták, suliba osztálytarssal vagy akar edzésen?

Figyelt kérdés

Nem akarom elhinni amit a haverom mondott!

13 evesen, 7-8-ig a tesitanárja rendszeresen leszopta meg leszopatta az oltozoben!

Hosszú leírni amit elmesélt azért csak a lenyeget írtam le!

Léteznek tényleg ilyenek?


2022. okt. 7. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Jaaj nehogy elhidd már neki:D
2022. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mesélj még...

Igen létezik tanár-diák között ilyen, általában meg is van a következménye ha kiskorú.

2022. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt szexuális kalandom idősebbel!
2022. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem egykorúval és és fogok részleteket írni. Utólag bánom, de túl gyerek voltam...
2022. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik ilyen, de ez az eset konkrétan bűncselekmény volt az életkora miatt. Sajnos több a szexuális ragadozó mint amennyinek lennie kellene.
2022. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2022. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Néha nem döntés kérdése és simán lehet igaz. Tipikus story, hogy valaki elmesél vmi traumát és kételkedik benne a másik. Na ezért nem mesélik el...

Megjegyzem találkoztam már olyan sráccal aki mesélte, hogy 13 éves korától kezdve hány pasival és hogyan volt. Ráadásul pénzért. Elsőre kamunak hittem de ahogy elmesélt 1-1 történetet azalapján nagyon is valós. Rossz emberek vették körbe és hát ez lett a vége. Igaz ő úgy vettem észre annyira nem bánta mert a pénznek örült. Csak a mai napig nincs párja. Szerintem pont azért mert érzelmi kötődést nem tanult.

2022. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen én is szoptam már, de azért, mert érdekelt, hogy a lányoknak ilyenkor hogy esne. Persze aztán megtetszett a dolog, és azzal a haverommal összejártam ilyen célból egy darabig.
2022. okt. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Velem 12 éves koromban az akor 21 éves féltestvér bátyám verette ki a faarkát. Nem erőszakoskodott, csak megkért rá.
2022. okt. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen kerdezo, meg az altalad emlitett kornal fiatalabban is megtortent. Akkor nem bantam, felnottkent mar banom.
2022. okt. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!