Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex pasik akik ismerkednéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasik akik ismerkednétek ,ti milyen pasit keresték magatoknak.milyen elvárásaitok vannak a pasik iránt?milyen kapcsolatra kerestek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem azt nézed, hogy TE mit tudsz "ajánlani" a másiknak. Miért jössz az elvárasaiddal? Mert talán egoista vagy?
2022. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális, megbízható, ápolt, diszkrét, aki beszélgetni is képes.

Sajnos ezek az alap dolgok sincsenek meg a többségben.

2022. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Legyen öntudatos, tehát ismerje magát annyira, hogy felismerje az erősségeit és gyengeségeit.


Legyen vicces, és legyen olyan jó a légkör, hogy egy rosszabbra sikeredett vicc se fagyassza be a hangulatot, hanem közösen röhögjünk rajta, hogy milyen szar volt az a vicc.


Legyen szenvedélyes dolgok iránt.


Imádom azt is, ha csak egy egymás szemébe pillantással meg tudok beszélni valamit a partneremmel.


Foglalkozzon a külsejével, de ne túl sokat. Én igyekszem szexi maradni a partneremért, ha ezt mindketten megtesszük, azzal egymás önbizalmát is felturbózzuk.


De ezek egyébként teljes mértékben igazak a csajokra is, nem csak a srácokra. Ezeket sem fogom fel "elvárásnak", de nagyon szeretem egy kapcsolatban.


22/F/Bi

2022. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3válasz teljesen korrekt.ritkán olvasni ilyen dolgokat...ez annyira jó.egyvpillanatra meg is rökönyödtem....de tényleg annyira jo
2022. okt. 16. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 2-es válaszoló írta le szó szerint azt, akit keresnék - eddig hiába.

Percemberkék pedig nem jönnek be. De a remény megvan, legalább az...

2022. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van olyan aki érzelmes dolgokra is fordít energiát.
2022. okt. 16. 19:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt:?
2022. okt. 16. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel alapból az érzelmek nálam fontosak, próbáltam e mentén ismerkedni,keresgélni.

Öt év alatt egy ilyen embert ismertem meg, de ő az első, tényleg érzelmes és gyengéd találkozás után eltűnt,úgy írta " lefagyott "...Szerintem pedig csak megijedt saját magától.


Három éve pedig még találkozás sem volt senkivel,mert ígérgetnek - aztán eltűnnek..

2022. okt. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem gondolod, hogy ha 5 év alatt nem sikerült találkozni senkivel, akkor nem feltétlen a másikkal van a baj?
2022. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 helyett 3 év.*
2022. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!