Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúként szoktál kukkolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként szoktál kukkolni srácokat pl sokáig vagy az öltözőben, szabad vízben való fürdésnél, ismerős, srác nálatok, kollégium stb?

Figyelt kérdés
kukkolás, meztelen, srác

2022. okt. 28. 11:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
10%
Nem, mert fiúként van normális agyam hogy a lányok érdekeljenek!!!
2022. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

Hali.

Igen én szoktam figyelni másokat, közös tusoláskor.

Meg amikor át jönnek hozzam a haverjaim, van akivel szoktunk meztelenkedni egymás előtt vagy közösen, vagy együtt megyünk tusolni.

2022. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Szinte minden fiú szokta a másikat.

Nekem egyszer a zuhanyzóba haverom is odaszólt hogy szerrncsém van a csajoknál a méretem miatt

2022. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tapasztalom, hogy mindenki odapillant.

Én szeretem ezeket a helyzeteket. Érdekes nézni, ahogy mások próbálnak titokban odanézni. :D


Koliban nagyon sok srácot láttam meztelenül, mint ahogy edzőterem öltözőjében.


A nudi helyet ahova néha kinézek, nem is említem.


Nincs ebben semmi fura, de még csak nem is meleg dolog.

2022. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Minden úszáskor alaposan megkukkolom a többieket az öltözőben is és a zuhanyzóban is. Olyan hosszan ahogy csak "titokban" lehetséges. Főleg azokat, akik tetszenek. Az egyik fiú szintén nagy nézelődő. Kölcsönösen kiszúrtuk már egymás kukkolását, és sokszor egymásét bámuljuk. Egyikünket se zavarja a a másik kukkolása, még dumálni is szoktunk közben, hogy tovább tartson.
2022. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szoktam, engem izgat hogy kinek milyen!
2022. okt. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

1

ez nem normalitás kérdés, sőt! teljesen természetes heteró fiúk közt is, hogy érdekli a másik farka. sok oka van ennek. vajon mit csípnek benne a csajok? neki nagyobb van-e? jobban néz-e ki? ez azért egy fiúnál hatalmas eleme az önbizalomnak, kimondatlanul is.

2022. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de igyekszem nem feltűnően. Valamint vettem már észre, hogy volt aki engem is lesett.
2022. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, közös zuhanyzóban, öltözőben és szaunában is megnézem más fiúk testét, illetve testrészeit.
2022. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam nézelődni. Kolis voltam 5 évig, szinte minden este volt pár magamutatóbb srác, aki kifelé fordulva zuhanyzott :D Gyakran járok uszodába is, nyilván ott is lehet bőven látni srácokat a zuhanyzóban, öltözőkben. 24F
2022. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!