Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig úgy vélekedtem, hogy meleg vagyok. Mostanában viszont észre vettem,hogy a nőket is megnézem valamiért. Ebből kifolyólag össze zavarodtam kicsit.


Viszont nővel még nem volt szexuális kapcsolatom, úgyhogy ez egy nagy kérdőjel az életemben jelenleg.



2022. nov. 7. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges
2022. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

A legtöbb ember úgy gondolja, hogy 3 kategória létezik, a hetero, homo, bi, és vagy az egyikbe tartozol, vagy a másikba.


A valóság az, hogy ez inkább olyan, mint egy színskála ahol van teljesen fekete és teljesen fehér, közöttük pedig a szürke millió árnyalata.


Te is valószínűleg olyan vagy, aki nem a skála valamelyik végén helyezkedik el, de az, hogy egy nőtől mit akarsz sok mindentől függ, van aki csak megnéz egy csinos nőt, van aki szexet, vagy kapcsolatot is akar tőle.

2022. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
2 tökéletes, annyit tennék hozzá, hogy az ember élete során mozoghat is ezen a skálán, nem csak egy fix helyet foglal el.
2022. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi szégyellni való ha biszexuális vagy.
2022. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre távolról elég nehéz biztosat mondani, de én minimum egy bi-kíváncsira tippelnék.
2022. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg fiú létemre egy ideje megnézem a fiatalabb srácokat és elképzelem milyen a farkuk, hogy milyen a fenekük és hogyan dugnám őket... De még sajna csak fantázia.
2022. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Wow.
2023. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!