Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányok!Ti nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok!Ti nővel vagy férfival feküdtetek le először?Melyik nemmel élveztétek jobban ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 11:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣
2022. nov. 8. 20:47
 22/26 anonim ***** válasza:
33%
Akkor üzenem neki: holnap ugyanott, ahol eddig, de most engedje már seggbe is.
2022. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Lefekudni pasival, petting pedig csajjal.
2022. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
84%
14-es vagyok. Nekem eddig férfivel volt jobb, ha ennyire érdekel. Csak azért nem akartam leírni, mert vele hosszú kapcsolatban élek, és volt idő megismerni a másikat. Vele sem az elején volt jó, hanem inkább jó egy év múlva. És mivel nővel ilyen hosszú kapcsolatom nem volt, igazságtalan összehasonlítani. Szerintem ezzel mindenki így van. Leírhatjuk, hogy nekünk pont kivel volt jobb, de teljesen fals statisztikát fog mutatni. Pl behúzhatsz engem a pasikhoz, de úgy gondolom, ha pont a női partnem lett volt hosszú, vagy vele is, akkor nőkkel lett volna jobb. Tehát szerintem nem lettél okosabb.
2022. nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
#22 Hagyjad már magad te veréb,fogadni merek egy nő sem néz rád.Amugyid pasas vagy,a kérdés meg nőknek szolt
2022. nov. 9. 10:04
 26/26 anonim ***** válasza:
81%
Már rohadtul nem érdekel senkit, kiknek szólt a kérdés.
2022. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!