Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 31 éves heteró nő vagyok,és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves heteró nő vagyok,és életemben először megtetszett egy meleg lány. Idáig csak férfiakkal voltam együtt, és szerelmes is voltam beléjük. Ennek ellenére lehetséges, hogy biszexuális vagy meleg vagyok(?) és erre most jövök rá? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg, hogy egy ideje már tetszik, vagyis pontosabban vonzódom egy meleg lányhoz, viszont soha hasonlót nem éreztem azelőtt. Tovább bonyolítja a dolgot, hogy egyébként jelenleg éppen alakulóban van egy komolyabb kapcsolatom egy férfival, de valahogy ez a lány nagyon befészkelte magát a fejembe, és teljesen rápörögtem már erre a dologra,és aggaszt, nem tudom, hogy hova tegyem. Azt sem tudom, hogy én egyáltalán komolyabban tetszem-e neki. Vonzódunk egymáshoz, ez teljesen egyértelmű (ő is hozzám, ugyanis nyilvánvalóvá tette), de nem tudom, hogy mit kéne lépnem pontosan. Pláne, hogy ő jelenleg eléggé instabil lelkileg, és nem gondolnám, hogy kapcsolatot keresne velem. Azt, hogy lefeküdne velem, eléggé egyértelművé tette :D Viszont nekem fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem... Teljesen belemászott a fejembe, kicsit úgy érzem, hogy manipulál is, és attól is félek, hogyha belemennék abba, hogy történjen valami, akkor esetleg nekem ő jobban megtetszene a kelleténél, arról nem is beszélve, hogy ugye itt van az a férfi, akivel épp alakulóban vannak a dolgok. De a végére is akarnék járni a dolognak, hogy milyen lenne, ha...mert teljesen összezavarodtam. Járt már valaki hasonló cipőben? Ti mit tennétek?

2022. nov. 12. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
Akkor éld meg..., de az ablakot tényleg zárd be!
2022. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sokat változtat a dolgon, hogy nő. Ez pont olyan szituáció, mint amikor alakul egy kapcsolatod, majd találkozol egy pasival, aki nagyon vonzó szexuálisan, te pedig agyalsz, hogy mit kéne tenni. Szerintem dönts az alapján, hogy férfi esetén mit tennél.

Saját személyes észrevételem, hogy azt írtad instabil lelkileg, és szerintem így nagyon nem kéne belekezdeni semmibe. Nem tudom, hogy pontosan ez mit takar, de biztos, hogy neked sem fog semmi jót hozni, és neki sem most hiányzik egy bizonytalan nővel való keverés. Én már csak ezért is elfelejteném. Plusz úgy érzed, hogy manipulál is?? Na ilyen emberrel egyáltalán nem jó kezdeni, semmilyen szinten. Ha annyira kíváncsi vagy a nőkre, akkor inkább keress valaki mást.

2022. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kajak53 ***** válasza:
61%
Szerintem hagyd, hogy az érzelmeid vezessenek. Próbáld ki a barátnövel a szerelmet. Ha nem jön be, nem vesztettél semmit. Söt! mindenképpen gazdagodni fogsz. Akár egy életre szóló tapasztalattal, akár eddig fel nem tárt, eddig ismeretlen örömökkel, érzésekkel, gyönyörökkel. (Carpe Diem: "...gyorsan száll az ifjúság")
2022. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom miért kell ezen rágódni. Amit érzel azt tedd. A pasi akivel ismerkedsz megfog ennyire? Én a helyedben próbálnék közelebb kerülni a lányhoz, főleg hogy mondtad hogy tuti hogy vonzódik hozzád. Addig a pasival is max. csak beszélgetnék. És utána kiderül ki vált ki erősebb érzéseket. Pasi is otthagyzad, pasi is lehet instabil.. ez nem mérvadó
2022. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!