Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akinek tetszenek az izmos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek tetszenek az izmos csajok (srácként), az nagy eséllyel biszex?

Figyelt kérdés
Én pl ezt észrevettem magamon. Más ezt hogy látja?

2022. nov. 17. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon rendellenes eza gyúróscsajszi dolog. Heteró vagyok és azt látom az ilyenekbe ,hogy csaj fej ,férfi félvastag nyak ,csukja az full férfi ,felkarok vállak totál férfi részek , szerencsés esetben marad némi halvány női vonal a hasnál és csípőnél ,lejjebb következnek a férfi combok és vádlik. Nőiesség nuku ,férfiasság százalék : 76% ,szóval heteróként csodálkozva nézek és töprengek h Miért??? És elmondhatatlanul nem tetszik.

Valamicske tudatos vagy tudatalatti biszexualitásra mindenképp gondolnék az ilyen nagyrészben férfivé átalakult nőkhöz való vonzódáskor 🤔

2022. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Persze. Meg akinek a bal füle a bal oldalán van, az is biszex (Ha minden áron annak akarod látni!)
2022. nov. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es.. Ezt a hülye példát.. Ülj le 1 es.
2022. nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm,aki testalkatra eléggé férfias volt. Akkor fogalmazódott meg bennem,hogy ezzel az erővel pasival is csinálhatnám.
2022. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Mit sportolt? Mekkora izmai voltak? Nálad erősebb volt? A melle is kicsi volt?

2022. nov. 18. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis melle volt,alkatra erősebb,de fizikálisan nem hiszem.Kick box fittness.
2022. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh, pont ezen gondolkodtam. Nagyon tetszenek az izmos csajok (csak a fejük ne legyen öreg pasis).. És voltak bi kalandjaim, de mostanában (évek óta) nem kívánok fiút.

De voltam egy testépítő csajjal pár hónapig: sosem voltam ennyire potens még. Megláttam bármijét, már állt...

2022. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!