Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kíváncsi heterok, ti ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi heterok, ti ki mernétek próbálni sráccal igazából is?

Figyelt kérdés
Elsősorban a hozzám hasonló fiatalabb (max 25) srácokhoz szól a kérdés. Engem izgatna a dolog de csak maximálisan titokban tartva, úgy hogy nem jelent semmit, csak kipróbáljuk milyen.
2022. nov. 19. 15:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Igen, 25f
2022. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Megfelelo sraccal, maximalis diszkrecio mellett igen.

Azoknak akik ismet azzal kotekednek, hogy lenne kivancsi hetero csak azt tudom mondani, hogy ha kivancsi sracnak mondja magat a kerdezo akkor megnyugodtok? Mi a fenenek kell cimkezni es kotekedni a masikkal? Szerintem barki mondhatja barminek magat, senkinek semmi koze.

A szexualis kivancsisag sokunkban ott van, kiprobalunk dolgokat es utana eldontjuk bejon-e vagy sem. Amig nem probaltuk addig KIVANCSIAK vagyunk. ennyi.

Gondolom most jol le fogtok pontozni de akkor is elmondtam.

2022. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgat a dolog, de még nem léptem ilyen téren, hogy kipróbáljam valakivel. 24f
2022. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
12: "Amig nem probaltuk addig KIVANCSIAK vagyunk. ennyi" Ez vicc! Aki heteró az az ellenkező neműn kívül semmire sem kiváncsi. Gondolat, fantázia szintjén sem. De hiába mondjuk, beakadt nálatok a lemez.
2022. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Nincs kíváncsi hetero.Aki kíváncsi az minimum biszex.
2022. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező korod?
2022. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
Egy ideje izgat, 27 éves passzív férfi vagyok. Ha tudnám, hogy nem derül ki, akkor igen, egy normális vagy sportos testalkatú férfivel.
2022. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%

engem például nagyon izgatna

én is annak tartom magam, mert még sohasem voltam férfival egyáltalán

tehát ilyen téren még szűz vagyok

de engem nagyon nagyon felizgat a passzív szerep


vékony, alacsony, kicsit feminimebb testalkatú, hosszú hajú, még szűz passzív srác vagyok

2023. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
85%
Igazából egy megfelelő és diszkrét sráccal én kipróbálnám, szerintem egyszer élünk nem érdemes megvonni magunktól dolgokat
2023. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!