Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csinos transz nők Magyarországon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos transz nők Magyarországon?

Figyelt kérdés
Vannak itthon csinos transz nők (mtf)? Instán párszor már láttam külföldi nőket és brutális hogy mennyire meg tudják változtatni a külsőt. Fél sem lehet ismerni hogy nem született nő!

2022. nov. 23. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

30 felett én se gondolnám, hogy olyan könnyű dolog volna jól öltöztetni és sminkelni transz nőt. Huszonévesek között viszont vannak születetten lányos fiúk, lányos arccal, testtel, akiken nem is kell változtatni, csak nőnek öltözik és kész.


Tudom, mert engem anno 12 éves koromban is (koromig) lánynak néztett a legtöbb idegen ember, az arcom miatt, pedig hím nemű vagyok. Állítom, hogy ha huszonévesen nőnek öltöztem volna, borotvált arccal, sokan nem mondták volna meg rólam, hogy férfi vagyok.


(Most már 40 felett járok, így már egész más a helyzet velem.)

2023. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Romeom egyszer ismerkedtem egy 180 centis, vörös hajú transz nővel. Igaz, nem lett belőle semmi, ő bepasizott, én meg összejöttem egy nővel, de azért előtte elábrándoztam róla.
2023. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
35%

szia!

szerintem Szever Mimi a leggyönyörűbb, sok biológiai lányt leköröz, valamint Kiss Lili és Hamza Alexa se semmi (nyilván a személyiség más kérdés - mielőtt valaki belémáll) nem beszélve arról, ha megnézzük, honnan indultak! 🥰

2023. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

13


Én voltam Hamzával mivel amióta betöltötte a 18-at és ment Pestre hamar hirdetni kezdett


Rengeteg a smink rajta. Meg nagyon vékony. Orra elég nagy. Bár szopni tud jól.

Melleit megcsináltatja meg az orrát szerintem rendben lesz.

2023. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#13-as: ezek a "csajok" mind árulják magukat, nem?
2023. febr. 11. 11:21
 16/19 anonim válasza:
#15 Mimi nem! 🥰🥰
2023. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%
A transz nő, az nem nő.
2023. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
88%
De
2023. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26%
F.assza van a mennyaszonynak
2023. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!