Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nők/lányok ti járnátok biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok ti járnátok biszexuális férfival?

Figyelt kérdés
Járnátok biszex férfival? Ha igen akkor megtiltanátok, hogy férfival legyen vagy engednétek, hogy a férfiak iránti vágyait megélje? Tudom eléggé kényes kérdés ez és kevés olyan nő van aki nyitott erre.

2022. nov. 24. 19:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
Heteró vagyok és nem preferárom a biszexeket. Amúgy egy heterónak miert kell magyarázkodnia ha nem akar biszexet? Ezt mondja már meg valaki!
2022. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
#11 Erre való az oldal. Kérdezni, válaszolni. Mi ezzel a baj?
2022. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj, hogy a heteró nőknek magyarázkodniuk kell amiatt hogy miért nem akarnak biszex férfit. Mert nem és pont. Erre meg mi heteró nők megkapjuk a bifób jelzőt, de az már nem esik le nekik (mármint a biszexeknek) hogy a heteró nőknek is van preferenciájuk. Abba pedig a biszex ff nem fér bele.
2022. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%
Miért is? Mert megmondom az igazat, ami a kényes biszexeknek nem tetszik? Preferencia. Ezt a szót olyan szivesen hangoztatja minden biszex, de ha heteró nőkről van szó, akik nem akarnak biszexek, ott ugye szóba sem jöhet a preferencia, kizárólag a bifóbia. Minősítésem előtt nem ártana magadba nézned.
2022. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%
Pont, mint a 8-as. Én is bi vagyok, de én sem csalok, szeretem a monogámiát.
2022. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
Én bi srácként azt tapasztalom, hogy 10/3 elítélő vagy elutasító, 4 nyitott de óvatos, 2 elfogadja, 1-nek tetszik is. Arányaiban
2022. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
48%

Nem. És bár van bennem biszex hajlam, tehát nem ítélem el a biszexualitást, egyszerűen két pasi szexe taszító számomra.

Lehet lepontozni, de tudom, hogy messze nem vagyok ezzel egyedül nőként.

Vannak meleg barátaim, tök jó fejek, bírom őket, de nem lennék kíváncsi arra, hogy szexelnek egymással.

2022. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem járnék. Mert nem tudnék igazi férfiként tekinteni rá.
2022. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha velem jár, akkor velem jár, ne keféljen félre senkivel: se nővel, se férfival, mert ugyanúgy megcsalás. Szóval igen, járnék vele amíg hűséges. Ha félrelép, repül.
2022. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
40%
Én sem tudnék biszexuális nővel együtt lenni, mert nem tudnék igazi nőként tekinteni rá.
2022. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!