Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A westenden kívül tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A westenden kívül tudtok olyan nyilvános wc-t ahol mindig akad kaland, látni való?

Figyelt kérdés
A wedtend alagsorában a deichmann mellett mindig vannak akik a piszuárnál verik. Volt pár alkalmam itt, sőt a lépcsőházban mindig van aki elvonult szopni, szoptatni.van még ilyen hely Budapesten?

2022. dec. 2. 06:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Westenden kívül szinte mindenhol akad kaland ebben a "csodás" városban...
2022. dec. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szopatni*
2022. dec. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Budapest te fertő...
2022. dec. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

westendben magányos lyuk keresi gazdáját. Piszuár 007, jelentkezz!


Milyen mocskos alja hely lett már a főváros... Feljövök, b+ vidékről ezek meg a farkamat akarják itt nézegetni.


Biztos van még ilyen hely, kérdező. Aluljáró, Meki, ejjelnappalik, meg az összes szutykos hely.

2022. dec. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose láttam westendben ilyet. Biztos létezik?
2022. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyetem Üllői útí központjában egy emelettel feljebbről a folyosóról be lehet látni a női WC fülkéjébe, rengeteg bugyit és puncit lehet begyűjteni
2022. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Perverzsrac94 ***** válasza:
100%

Velem egyszer sem fordult ilyen elő a WestEndben. Ez tuti nem csak városi legenda? :D


28/F

2022. dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokat járok a Westendbe sose láttam még ilyet. Aki a piszoárnál vernék azt elég hamar kipenderítenék a biztonságaik, a lépcsőházból - ahol folyamatosan jönnek-mennek az emberek - meg pláne. Elég nagy a plázák mellékének is a forgalma s úgyis szólna valaki a biztonságainak. Azok egyébként is ott lebzselnek a mellékek környékén, mert ott a bejárat (blokkolni a hajléktalanok bejövetelét), illetve figyelik ki milyen árut visz be, nem akar-e ott valaki drogozni stb.
2022. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmit a Camponárol is mesélnek ill a facén van egy camponás homo csoport is.....
2022. dec. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én magam is biszex vagyok, de hogy lehet valakinek ennyi szexuális kultúrája (sem), hogy ezekre az alja helyekre jár random idegen péniszeket lesni? Ennél lejjebb már nem is lehetne basszus. Ja de van: aluljáró... Aztán csodálkoznak hogy ezzel azonosítják a biszexuálisokat.
2022. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!