Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal srácok! Szobatársakkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok! Szobatársakkal volt valami szexel kapcsolatos élményeitek?

Figyelt kérdés

Közös verések, szex, szopás?


Hány évesen történtek ezek, illetve hány évesek vagytok most?



2022. dec. 11. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
középsuliba volt közös maszti szopás meg egyéb is. 26 vagyok most
2022. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
koliban egy szobatársammal 3 évig csináltuk ,maszti oral meg is dug-ott...
2022. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem 15 évesen volt csak ültünk egymással szemben az ágyon és vertük a farkunkat közben meg beszélgettünk lányokrol meg a tesi tanárnőről hogy ki mit csinálna vele :) ez kb heti két háromszor csináltuk. Más nem történt modt 41 vagyok
2022. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszer 1 honapot voltam gyerekotthonban ott az egyik szobatarsammal verekedtünk jatekbol. ö mar pizsamaba volt, en meg utcai ruhaba.

azzal szorakozott hogy hozzam nyomkodta a felig allo farkat. aztan lehuztam rola a nadragot es ott volt elöttem meztelenül.meg akkor se hagyta abba söt egyre kemenyebb volt neki. vegül megfogtam es kivertem neki.

2022. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hárman voltunk a szobában,az egyik srácról valahogy gyanítottam,hogy szereti a fiúkat is,mint később kiderült ő is sejtette rólam. Egyszer úgy alakult,hogy kettesben voltunk pár napot a szobában,akkor felhoztam a témát,de csak óvatosan.Kérdeztem,hogy nem zavarja,ha este kielégítem magam a szobában? Erre rögtön mondta,hogy csinálhatjuk együtt,esetleg egymásnak is.
2022. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem koleszban, hanem táborban volt. 6-an voltunk szobatársak, 13 évesek voltunk. Egymást heccelve, egymást belelovalva, a hangadók "lépésenként" vitték bele az egész szobát:

1. Sorban mindenki vegye elő és mutassa meg.

2. Mindenki vegye le a pizsit és maradjon is full meztelen. Különben valami bünti lesz.

3. Sorban mindenki lépjen ki a szabadba a barakk elé 1 pillanatra meztelenül, ahol bárki megláthatja, ha peche van. Persze rajtunk kívül mindenki aludt.

4. Sorban mindenki mutassa meg felállva is.

5. Centizés és nagy viták közepette méret sorrend.

6. Kiverés.

A vicc az, hogy az 1. lépést éreztük a legcikisebbnek, aztán sok nevetéstől, poénkodástól lassanként elkezdett mindenkinek tetszeni a pajzánkodás, + kíváncsiság, túlfűtött hangulat, így egyre könnyebben ment.

2022. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vidékiként középiskolában voltam 4 évet, a szoba változott, de közös verés, főleg első 3 évben volt.

Mindenki magának, főleg az én bánatomra :D de mindenki látott mindent is, illetve bár szigoru szabályok voltak, de ki lehetett jatszani es volt csaj mindenki által megszopatva a delutani tanulás során, amikor személyi igazolványt leadva mas is bejohetett, elvileg a fiúk csak nekem jöttek be, de nézni/élvezni is jó volt sorban a szopatást :D

2022. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Egyetemi koliba volt egy szobatársam, alacsony, kb. 170 centi volt és vagy 50 kg, de valami hatalmas farka volt. Sokszor mászkált előttem meztelenül, és mindig "poénból" mondta hogy neki sose lesz csaja, úgyhogy dughatnánk mi is, ha már egy szobában vagyunk. Ezen akkor nyilván röhögtünk, de sokszor mondott ilyeneket, meg hogy jó a fenekem, és hamar elkezdtem gyanakodni, hogy ő valszeg meleg/biszex és bejövök neki. Aztán egyik este egy kolis buliba mindketten jól berúgtunk, és mikor felmentünk volna aludni, elkezdtünk "verekedni" egyet, mert kidobta a párnámat az ágyamból. Rajtam volt ruha, ő meg pucér volt, mert akkor jött ki a fürdőből, és állandóan nekinyomta a farkát a farkamnak. Ez rohadtul felizgatott, és hirtelen megfogtam és elkezdtem neki szopni. Hatalmasat nyögött, és egyből felállt neki. Rohadt jó érzés volt egy ekkora farkat tövig bekapni. Kb. 2 percig szoptam, aztán telelőtte a számat. Nagyon sok jött neki, full tele volt vele a szám, de le is nyeltem mindet. Aztán meg nyilván feloldóttak a gátlások, és kőkeményen megdugott. Kb. hajnalig dugtunk, és isteni érzés volt egy ekkora pénisz, ahogy tövig kitölti és feszíti a végbelem. Ekkor volt csak az hogy egyszerűen elspricceltem dugás közbe. Soha máskor nem volt ilyen.


Aztán másnap az egész napot végigdugtuk, és kb. ez ment egész héten végig. Utána meg megbeszéltük, hogy kicsit visszafogjuk magunkat, mert kifogunk esni az egyetemről. :')


Azóta viszont van egy csodaszép barátnőm, és neki is. Mindketten biszexek vagyunk, de csak a férfiszexhez vonzódunk, én pl. nemtudok egy férfira másképp nézni. Szexelni jó, de ennyi. Erre viszont ahányszor visszagondolok, mindig ki kell vernem utána, annyira jó időszak volt.

2022. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vertem vele együtt
dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen kivertük egymás előtt, meg egymásnak.
dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!