Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus vagyok vagy biszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok vagy biszexuális? Előre elnézést ha rossz kategóriába írtam ki a kérdést.

Figyelt kérdés
Nos kb pár hónapja kezdődött ez a dolog mintha a lányokat jobban kedvelném és egyre jobban kezdenék húzni feléjük és a fiúk már nem nagyon érdekelnek engem. Azóta érzem ezeket amiután megcsókolt engem a legjobb barátnőm aki hetero és van pasija mivel megértem rá őt hogy a kedvemért nem csókolna-e meg engem mert kíváncsi voltam hogy milyen lánnyal a csókolózás na megtörtént és megcsókolt na pedig utána nekem az olyan jól esett hogy le se tudom írni sokkal jobban tetszett mint fiúval. Mert eleinte fiúkkal is csókolóztam de náluk nem nagyon értem olyat mint lánynál lánynál többet érzek és sokkal jobban. Régebb fantáziálgattam arról hogy milyen lehet fiúval a szex de amikor összejöttem egy olyan pasival aki megfelelt nekem és megtörtént volna a szex mert azt mondtam neki hogy én is szeretném na és amikor megérintettem a péniszet elkeztem undorodni és utána pedig azt mondtam a pasimnak hogy ne haragudj de nekem ez nem megy. Utána pedig elkeztem fantáziálgatni arról hogy lánnyal milyen lenne meg lányal meg nem csak a szex hanem kapcsolat plussz beleszerettem a hetero barátnőmbe.. Most akkor én biszex vagyok vagy Leszbikus? 18/L

2022. dec. 15. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján inkább leszbikus.

De kérdés, hogy a fiúkkal el tudsz-e egyáltalán még képzelni valamit vagy sem?

2022. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es

Hát régebb voltam együtt fiúkkal és már akkor éreztem hogy valami nem jó mert nem nagyon tudtam a fiút szeretni és kellemetlenül éreztem magam amikor fiúval voltam kapcsolatban. De amikor lánnyal beszélgetek és találkozok egy lánnyal pl a legjobb barátnőm mert vele kézen fogva is mentem amúgy a hetero barátnőm akit írtam a kérdésemben na akkor éreztem magam igazán boldognak es mind fanatazialgattam hogy bár csak együtt lehetnek vele csak esélyem sincs mivel Hetero. Bár a napokban kezd úgy viselkedni mintha pici biszex hajlam lenne benne

2022. dec. 15. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem!

Ez esetben tényleg leszbikus lehetsz.

Én biszex vagyok úgy, hogy a lányok felé jobban húz a lelkem/szívem. Ami annyit tesz, hogy elvagyok a fiúkkal is, de érzek némi ürességet lelkileg, ha fiúval vagyok.

#1

2022. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod
2022. dec. 15. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább leszbikus vagy. Én biszex vagyok fiúkkal is jól tudom érezni magam. De volt egy leszbi lány akivel volt ez az a leírtak alapján rá jobban hasonlítasz.
2022. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
A barátnőd sem heteró. Kezdj vele.
2022. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
A biszexeknek is vannak\lehetnek időszakai mikor az egyik nem jobban érdekli őket. Most ez van, öt év múlva meg lehet hogy csak pasit akarsz majd.
2022. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!