Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » -kikezdtek már Veletek gyogyfü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-kikezdtek már Veletek gyogyfürdő medencéjében ? - hogyan történik az ilyen kapcsolat felvétel ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 05:24
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Vénségesen vén taták szoktak ott nyúlkálni, tapogatni...erre jó ha számítasz.Mennek az ember után és fogdossák. Erővel rájuk kell szólni,hogy hagyják már abba és koccoljnak.
2022. dec. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdtek ki,csak beszélgetést kezdeményezett egy srác és többszöri alkalom után lett belőle valami,szóval nem "ajtóstól rohant..." Termálfürdő volt.
2022. dec. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt rá példa, hogy a víz alatt fogdostak. Elégge határozottan kell szólni, de ha mondjuk ketten mentek (pároddal) akkor erre kevesebb az esély. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Szerencsére már egy jó ideje nem jártam ilyen helyen.
2022. dec. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és priviben tudom írni a részleteket, ha érdekel :)
2022. dec. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen.
2022. dec. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Párszor hagytam magam felszedni termál, gyógyfürdőben. Ehhez azért kell, hogy a másik legalább ránézésre szimpi legyen. Legutóbb most nyáron hagytam magam elcsábítani egy nálam fiatalabb férfinek. Áztattam magam a medencében. Egy idő múlva észrevettem, hogy néz a pasi. De úgy nézett, hogy abban minden benne volt. Beszélgettünk kicsit, aztán eltűntünk az egyik WC fülkében. Kölcsönös szopás lett a vége.
2022. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem egyszer strandon kezdett el beszelgetni egy random srac.

Utolag derült csak ki hogy akart tölem valamit. De akkor nem törtent semmi amit amugy banok picit mert nagyon kedves volt.

2022. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melyik termál fürdőben lehet ilyen?
2022. dec. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szaunában már igen
2022. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is elég idős pasasok próbálkoztak eddig.

Volt aki a jacuzziban mellettem ült és ahogy pezsgett felfele a víz, folyton odadodorta a lábát az enyém alá...

A másiknál ültem és mellettem kb 20-30 cm-re egy idősebb pasas. Eleinte azt hittem, hogy buborékok csiklandozzák a fenekem oldalát időnként, majd egyszer, ahogy odanyúltam éreztem a tata tenyerének az oldalát, mintha csak ott támaszkodna! Lenéztem a vízbe, hogy jól látok-e es tényleg az volt!

2023. szept. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!