Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én tapasztalom úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom úgy, hogy a biszexuálisok többsége végül a férfiak mellett köt ki?

Figyelt kérdés

Lányoknál lehet mondani, hogy a társadalom miatt, de fiúknál sokan egy idő után elhagyják a lányokat és csak fiúkkal szexelnek.

Persze kivételek mindig vannak.


2022. dec. 18. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Sok dologtól függ, hogy ki melyik nem mellett köt ki. Rajtam kívül nem ismerek sok biszexet, de a legtöbbjük csak egyszer-kétszer kipróbálta a saját nemével aztán végül a másik nem mellett döntött. Én például a sajátom mellett fogok.
2022. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Igen. A biszex ffaknak a nők csak átmeneti állapot. Aki biszex ff az egyenes úton halad a melegség felé.
2022. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sandrisbp ***** válasza:
70%

2-es, ez nagyon nagy butaság. Ráadásul a biszexségnek sok fokozata van, lásd Kinsey-skála, sokan sokkal jobban vonzódnak a lányokhoz, mint a fiúkhoz, sok a heteroromantikus biszex is, meg az olyan is, aki csak egyoldalúan szopatni (vagy éppen szopni) szeret srácokat, mert ez más, mint lányokkal.

Vlóban van, aki csak átmenetileg volt biszex és idővel full meleg lesz (több ilyen nyíltan meleg magyar híresség is van) - de ez egyáltalán nem általános. Sokan végig biszexek maradnak, és olyan is van, aki ha megtalálja álmai nőjét, felhagy a pasizással. Ettől még nyilván továbbra is tetszene neki a pasis szex is, de mégis hűséges marad, mert olyan típus.

2022. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
2-es vagyok! Hűséges biszex? Miért hazidtok ennyit? A biszex ffak bizony melegek, nem is kicsit! Ahogy idősödnek, a ffak mellett fognak maradni. Tudom, a biszex pártolók nem akarnak szembenézni a tényekkel.
2022. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert a nőkben csalódnak mert repül a következő pasihoz ha megunta a palit. A férfiak (meleg párok) sokkal ritkábban váltanak párt
ápr. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kapcsolat szinten sose tudnék pasival együtt lenni, szex lehet pasival de kapcsolat csak csajjal
ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!