Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, az a felcsatolh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, az a felcsatolhatós műpénisz a jobb, amelyiknek két vége van?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 22:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Ohh bocsi. Nem tudtam hogy te vagy isten és tudsz mindent.
2022. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem az hogy én vagyok az Isten. Kérdezd már meg a nőismerőseidet arról hogy nedvesednek-e attól hogyha nekik kellene egy férfit megdugniuk!
2022. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%

#12


Mert egy lány csak attól lesz nedves hogy hozzá érnek igaz?


Ilyen hogy fétis nem is létezik

2022. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
14%
Egy nőnek sincs olyan fétise hogy ő dugjon egy férfit. De várj megis van! Pénzert vállalja ezt a fétist. Egyébként nem.
2022. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#14


Engem dugott már meg barátnőm. Pedig randin kívül másért nem fizettem:D


Ugyan már. Valaki arra izgul hogy a szájába hánynak. Biztos ez nem érdekel egyetlen lányt sem.

2022. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
De ott vannak a leszbikusok. Akkor őket sem izgatja mikor egymással így szexelnek?
2022. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
16! A leszbikust másik nő dugja. A nőknek nincs pénisze tehat nekik muszáj a vibrátor. De az is hüvelybe megy max, nem pedig a hátsóba! Tehát hogy jöttek ide a leszbikusok?
2022. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%

#17


Mindegy, mert nem érted.


Szóval Heteró csak pénzért csinálja, de a leszbikus kényszerből felizgúl? :D

2022. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%
18 az megvan hogy a kerdesben egy nőnek kellene seggbe raknia egy ferfit? Ezt leszbikus eleve nem vállalja! Es igen magyarázd már el hogy hofy jönnek ide a leszbikusok? Ja hogy csak ideböffentettél vmit.
2022. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

#19


Úgy hogy ők is nők 🤦‍♂️


Tehát ha vannak leszbikusok akiket érdekel hogy egy lányt megrakjanak egy műpénisszel amiből semmit sem éreznek akkor egy heteró is felizgulhat erre csak pasival


Persze lehet tagadni


Akkor a lábakra sem izgul senki

A teljes bdsm mehet ki az ablakon olyan meg hogy femdom már aztán végképp ki van zárva. Még hogy egy lány legyen a domináns


Remélem szexelni is csak gyerek miatt szexeltél életedben

2022. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!