Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már olyan élményed, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan élményed, hogy egy csajnak hagytad hogy kinyaljon, de te egyáltalán nem akartad viszonozni, viszont élvezted?

Figyelt kérdés
akár heteró nőként is mert kíváncsi voltál miben más, és a másik lánynak elég volt, hogy kinyalhatott?

2022. dec. 24. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Fogd már fel hogy heteró semmit nem akar a saját nemével!
2022. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Részeg voltam és szomorú egy fiú miatt. Ettől nem lettem biszex, hogy egyszer hagytam magam egy lánynak.
2022. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha már valakivel odáig eljutok akkor többet is akarok tőle. Nyilván én könnyebben beszélek, mert eleve biszex vagyok.
2022. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt ilyen, akkortájt jobban szerettem adni mint kapni

L

2022. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Fúj!
2022. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen nekem. Bi vagyok, de csak enyhén, tetszik egyik-msik női test és arc, néha vonzónak is találom, izgat. Egyszer kipróbáltam egy egy lánnyal. Eleve csak az volt megbeszélve, hogy ő kinyal, hogy milyen egy pasihoz képest és nem vár cserébe semmit csak közös masztit. egvolt a nyalakodás, utána beszélgettünk róla és 1-2 órával később masztiztunk egymással szemben ülve 2 fotelben, beszélgettünk közben kinek mi jön be a szexben és miket csináltunk pasikkal. Nagyjából ugyanazt elmeséltk amiről cseteltünk is, közben masztiztunk. Ő egy halk nyögéssel elment én nemm. Segíteni akart, megujjazott és még nyalt egy kicsit és elmentem. Ennyit. Soha többet nem találkoztunk. Letiltott FB-on és SMSre sem reagált soha többé, pedig én szívesen lettem volna az olyan barátnője, akivel kibeszélem a szexuális dolgokat, mert ilyem barátnőm akkor nem volt.
2023. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!