Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero vagyok de érdekel egy nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero vagyok de érdekel egy nő?

Figyelt kérdés

Van egy partnerem akinek a felesége bejön. Küldött róluk videókat és tetszik ahogy a nő szop, és kipróbálnám milyen lenne ha kinyalna engem, és én megfoghatnám a melleit. Magyarul benne lennék hármasban. Viszont kettesben soha az életben nem feküdnék le nővel. Max egyszer ha úgy adódna és olyan állapotban lennék kinyalnék egy puncit.

Nedvesedni nem nedvesedek a puncikra csak izgat a hármas gondolata. Én+ egy pasi+ egy nő.

A partnerem feleségét nyilván nem akarjuk bevonni. Szeretném ha a válaszok a kérdésre irányulnának. Ezek alapján van bennem biszex hajlam?

Köszönöm előre is. Nő vagyok.



2022. dec. 29. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Hajlam van benned az biztos.

Én mindig azt javaslom, hogy ha van alkalmad kipróbálni akkor tedd meg.

2022. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi de ketten soha nem lennék a nővel. Csak férfival együtt
2022. dec. 29. 15:51
 3/17 A kérdező kommentje:
Amúgy még annyi, kedves első válaszoló, hogy nem tudnék szerelmes lenni egy nőbe, szóval hetero vagyok fixen csak érdekel a hármas.
2022. dec. 29. 16:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában vagyok vele, hogy heteró vagy és tisztán leírtad azt is, hogy csak a hármas érdekel, DE


"kipróbálnám milyen lenne ha kinyalna engem, és én megfoghatnám a melleit."


Akkor a hajlam helyett inkább azt mondom, hogy van benned kíváncsiság. A kipróbálast is a hármasozásra értettem.


#1

2022. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A kipróbálást is hármasozásra értettem


Jaa akkor értetted a kérdést, bocsi. köszönöm szépen :)

2022. dec. 29. 16:20
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged rá próbáld ki.

Meg tudod tetszik-e vagy sem.

2022. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Ha ketten kényeztettek egy férfit, az nem homo.

Ha a lanyt is akarod, akkor van érdeklődés benned.


45/F

2022. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Eddig hetero kapcsolataid voltak, de te nem vagy hetero. Biszexuális vagy. Ez nem baj, ez nem szégyen. Merd bevallani magadnak. Másnak nem kell, de ne álltasd magad.
2022. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as te hülye vagy. Hogy lennék már biszex ?? Nem nedvesedek, nem akarok kettesben lenni egy nővel sem. Soha az életben nem fogok összejönni egy nővel sem. Eddig csak pasijaim voltak azok is lesznek. További szép estét, ment a piros pacsi
2022. dec. 29. 18:12
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem mindegy minek hívjuk? Éld meg a vágyaidat és örülj az életnek! BUÉK!


F/62

2022. dec. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!