Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ilyenkor mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi a helyzet? 26/f/bi

Figyelt kérdés

Elmentünk bulizni barátokkal (én voltam egyedül szingli) szilveszterkor, majd kicsit spiccesen össze akadtunk egy másik baráti társasággal, majd kiderült hogy a másik társaságban van egy meleg srác, aki igazából helyes volt és jó társaság első látásra is így a többiek próbáltak összeboronálni minket ( a barátaim tudják hogy biszex vagyok és facér)

Sokat beszélgettem a sráccal és megkérdezte a srác hogy éjfélkor benne lennék e egy csókba, nemet mondtam mert a csókhoz nekem sráccal több kell. Kicsit láttam rajta hogy elkenődött ezen és végül csak koccintottunk.

Az este végére (vagyis inkább hajnalra) kezdett kimenni belőlünk az alkohol és a bulinak is vége volt mindenki ment haza, amikor én indultam akkor ezzel a sráccal is kezet fogtam és eljöttem.

Ki sem értem a látóterükből és utánam rohant hogy elkérje a facebookom/ a számom, mindkettőt megadtam, ekkor hozzá tette hogy reméli az éjféli csókos kérése nem volt számomra túl kétségbeejtően direkt és hogy legközelebb reméli meg sem kell kérdeznie mielőtt megtörténne, majd mosolygott és elment. Azóta nem írt és nem is hívott pedig már másodika van.


2023. jan. 2. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő elég lépést tett. Ha érdekel akkor kezdeményezz most te
2023. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az 1. írja
2023. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hm...most akkor te szeretnél valamit vagy nem?
2023. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál. Ennyi.
2023. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!