Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valami nem stimmel a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel a legjobb barátnőmmel talán biszex lenne?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete a legjobb barátnőm nagyon furán kezdett el viselkekdni velem ezzel azt értem hogy amikor áthív engem magához akkor pedig a lábát rám teszi a combját pedig az enyemhez teszi aztán pedig hozzám bújik és negfogja a kezem... Ezek után pedig elkezd nekem arról beszélni hogy leakarja vágatni rövidre a haját és aztán pedig a lányok felé húzni. Meg még mutatott nekem videókat ahol 2 lány csókolozik. Én úgy tudom hogy ő hetero és csak pasikkal tud elképzelni kapcsolatot. Vissza térve amiket leírtam nincs olyan nap hogy ne hívna engem telefonom plusz áthív magához mindennap utána pedig hogy menjünk sétálni. És aztán amikor sétálunk a kezem mindig megfogja és addig nem engedi el ameddig oda nem érünk a helyre ahova szeretnénk menni. Mit szóltok biszex lehet a legjobb barátnőm es megérné-e hogy rakerdezzek? Én 18/L L vagyok és tudja a legjobb barátnőm hogy leszbikus vagyok.

2023. jan. 4. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván biszex, ettől egyértelműbben nem hiszem, hogy jobban át tudná adni.
2023. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez miért zavar?
2023. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kösznöm szépen a válaszod 1-es.

Azt meg hozzá teszem hogy más barátnőjével nem csinált úgy mint velem

2023. jan. 4. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne lennél kapcsolatban (extrás barátságban), akkor mindenképp kérdezz rá.
2023. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján van rá esély.

Szerintem nyugodtan kérdezz rá nála.

Legjobb barátnőtől simán meg lehet kérdezni ilyet (szerintem).

2023. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz rá. Ha bejön, smárold le.
2023. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mint ahogy leirtam a többi barátnőjével nem viselkedik úgy mint velem velük úgy viselkedik mint egy normális lány - lány baráti kapcsolat.. De velem teljesen másképp pont úgy ahogy leirtam. Meg más barátnőjével sose csinál úgy mint velem. Köszönöm szépen mindnekinek a válaszát ment a zöld
2023. jan. 4. 19:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit fogsz tenni?
2023. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Asszem ezek elég egyértelmű jelek arra, hogy lépned kell felé...
2023. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én a helyében lennék én is így próbálnám a tudtodra adni, hogy lépj valamit, főleg mivel tudom, hogy leszbikus vagy. Ez egy taktika szerintem, hogy rávegyen, hogy te lépj előbb azzal, hogy rákérdezel.
2023. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!