Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuálisok a legmegvetett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuálisok a legmegvetettebb csoport?

Figyelt kérdés
Minket a melegek és a heterók is megvetnek. Heteró nők nem kezdenek biszex pasival, meg azt mondják, megcsalja őket, nem hiszik el, hogy lehet egy biszex is monogám stb. A biszexek a legkirekeszettebb csoport?
2023. jan. 9. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Legkirekesztettebb? Nem voltál te még a 21. századi nyugati társadalomban fehér, hetero férfi...
2023. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Biszex lányként sosem ért még semmi hátrány. Én mindig elmondom az elején és eddig senkinek sem volt problémája ezzel. Két fiúval voltam eddig, most egy lánnyal vagyok párkapcsolatban.

Plusz attól, hogy valaki biszex még képes monogám kapcsolatra.

2023. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélem el.


Semmi bajom azzal, ha valaki biszex. Nem ettől függ, hogy ki mennyire megcsalós. Viszont én azt is megcsalásnak tekintem, ha a saját nemével csalna meg.


Én heteroszexuális vagyok de volt már biszexuális barátnőm. Nem zavart.

2023. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5%
A fejlett országokban a nőknek szinte mindenben előnyük van a férfiakkal szemben, így e téren is, lásd a 2-es hozzászólást.
2023. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
És miért kell azzal foglalkozni hogy mit gondolnak mások?
2023. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Ezt a címeta pedofilok nyerték el.

Aztán a nekrofilok.

Aztán az ürülék szexuálisok.

Aztán az állatokkal szexelők.

Szerinten a többség ilyen sorrendben tartja a legundorítóbb dolgok sorrendjét kb.

2023. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 ezzel nem értek egyet.

Az állatokkal szexelők szerintem a második helyen vannak. Aki egy hullát d*g meg a az ürülékre gerjed, az nem árt senkinek, csak g*ci undorító, amit művel. De aki állatokkal szexel, az megerőszakol egy védtelen élőlényt, arról nem is beszélve, hogy az áldozat fajától függően az bele is halhat. Szóval szerintem:

pedofil - zoofil - nekrofil - fekalofil (van ilyen szó?)

2023. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Heteró nő vagyok, párom és az exem is biszex. Sosem aggódtam, hogy bármelyikük is megcsalna.


A biszexualitásuk nem zavar, sőt, ki lehet élvezni egy-két előnyét ;)


A legjobb haverja meg meleg, és sok heteróval is jóban van. Tudják, hogy bi, senki nem veti meg érte.


Azt sajnos be kell ismernem, hogy szegényeket nagyon sok bántalmazás éri ("biztos meg fog csalni!" "Döntsd el, hogy meleg vagy vagy sem" stb.) de azért ne általánosíts :)

2023. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem meg a sirosok a legmegvetettebbek: Brüüüüüü! "Minket a melegek és a heterók is megvetnek" Brüüüüü!

Kevesen vetnek meg benneteket. Az más kérdés, ha valaki nem kér belöletek!! De azt meg tessék elfogadni, hogy az ö felfogása, hozzáállása.

2023. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2%
Az aljas áruló hazug megcsaló felelősséghárító nagyképű fajtájuk megérdemli a megvetést.
2023. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!