Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A huszonéves srácok tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves srácok tapasztalatod szerinted mennyire szégyenlősek saját nemük előtt öltözőben zuhanyzóban?

Figyelt kérdés
öltöző, zuhanyzó, meztelen

2023. jan. 11. 14:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%

na igen, a katonás generáció más nagyon. történtek ott más dolgok is.

de mi az a fóka?

2023. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Felmosófa! A vileda előtti ősidőkből :-)
2023. jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%

Én kamaszként sose jártam edzésre és kolis se voltam, így ritkán fürödtem közös zuhanyzókban és akkor is úszógatyában vagy fal felé fordúlva, mert szokatlan volt a szitu nekem.

De sose volt hogy ez miatt nem fürödtem volna. A szégyenlősséget és igényteleséget nem kellene szerintem összekeverni.

2023. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
84%

23as

Én 14 éves koromtól kezdtem úszni járni magamnak

Nem jártam edzésre és kolis se voltam

De az uszodában másokat látva magától jött hogy nyugodtan lehet tusfürdővel meztelen fürödni mert mások is úgy csinálják

27/F

2023. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én járok, ott gatya levesz, törölköző magadra és úgy mész át a másik helyiségbe zuhanyozni. Ott végzel, kilépsz, megtörölközöl, törölköző magadra és visszamész öltözni. 3 zuhany van elválasztva egy-egy fallal, nem látod a másikat. Amikor a törölközőt leveszem, teljesen meztelen vagyok kb fél percig. Ha addig megbámulsz, akkor meg is érdemled, nem fogok bujkálni egy homokos elől sem, de ne tudjak róla lehetőleg. Nem ítélem el őket, tiszteletben tartom, de oda-vissza elvárom.
2023. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Én meztelenül is átsétálok a zuhany meg a szekrények közt
2023. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen járok úszni, zuhanyzáskor 10 percig engem bárki láthat, nemzavar ha megnézik. Nem vagyok szégyenlős. Huszon évesek nem szégyenlősek, nem zavarja ha megnézik őket. De láttám már olyan 15 év körüli srácot aki ugyancsak nem volt szégyenlős


F/24

2023. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

27es

Ezért kéne hogy gimiben mindenki.csapatsportoljon pár évig, hogy leküzdje az ilyen szégyenlőséget és akkor kevesebben szórakoznának hogy gatyába tusolnak

2023. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én járok uszodába, ott nem tapasztaltam még, hogy gond lenne, nem nézegetjük egymást, de sok farkat lehet látni, biztos engem is láttak már sokszor. Nem vagyok szégyenlős, pedig nem nagy az enyém, talán enyém a legkisebb.
2023. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire gyakori, hogy valakinek feláll? Leszólják vagy normálisnak tekintik?
2023. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!