Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ciki, ha egy pasi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki, ha egy pasi a szexben volt már "Lucky Pierre"?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
S az mi a szösz?
2023. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem az, mikor adsz és kapsz is, azaz dugsz és dugnak egyszerre.

Nem kell mindent elmondani...

2023. jan. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Én ennek két jelentését ismerem. De a kategória meg a cikiség miatt a kézenfekvőre gondolok. De mi benne a ciki? Mármint biszex pasi vagy, akkor nyilván történtek veled dolgok, amik egy heteróval nem történnének
2023. jan. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem ciki, jogod van biszexnek lenni. Melegnek se, heteronak se, biszexnek se ciki lenni. Attól, hogy nekem nem jönne be egy biszex pasi, még nem jelenti azt, hogy cikinek tartom, vagy lenézem, elfogadok mindenkit olyannak, amilyen. De ez, meg hogy kivel lennék kapcsolatban, két külön dolog.

Ez ugyanolyan, mint hogy attól, hogy én nem szeretem az anális szexet, egyáltalán nem ítélem el azt, aki szereti, csinálja.

2023. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kizárná, hogy járjatok vele, ha hűséges lenne és soha nem állna elő ilyen kérésekkel?
2023. jan. 20. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!