Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki férfiként későn (húszas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfiként későn (húszas éveiben) indult el a biszexualitás irányába, attól kérdezem: képes voltál utána normális kapcsolatra, házasságra nővel, miután "kiélted magad"? Van visszaút a kicsapongásból?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Meleg vagyok

40es

Tapasztalatom szerint férfi biszexek

Megnősülnek és titokban mindig

Férfiakról álmodoznak, heti egyszer megyek fel társkeresőre és kB 5-10 ember ír rám nagy többség nős, nem kívánnak randit, vagy előtte találkozót csak durr bele meg legyenek reszelve és el is tünnek.

2023. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A huszas éveimben teljesedett ki a biszex létem. Tartott, amíg meg nem nősültem. A feleségem valahogy megsejtette, hogy a férfiak is vonzanak, édeshármast szervezett. Sokáig működött a dolog, de egyszer, mint mindennek, ennek is vége lett. A második feleségem nem is sejti, hogy bi vagyok. Mióta együtt vagyunk, nem volt férfi az életemben. Más nő se! Nem mondom, hogy nem hiányzik egy másik férfi farka, de nem csalom meg a feleségemet, ahogy az elsőt se csaltam meg, míg nem hozta össze az édeshármast.
2023. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: gratulálok, hogy megálltad, és ezt jó volt olvasni!
2023. jan. 24. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy az 1-es írja.

A legtöbb bi csak azt akarja,hogy megdöngessék,megszopassák,vagy alázzák,mert a legtöbb passzív.

Utána eltűnnek,de van,aki esetleg hetek múlva előjön,mert viszket a feneke...

Mondjuk utóbbi tízből kettő.

2023. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek népszerű,de nem tudnék lemondani senki miatt a pasikról!

Amit kapok ill adhatok ,azt másképp nem lehet megélni,márpedig annál sokkal csodálatosabb érzés,hogy lemondjak róla!

Szóval nekem párhuzamosan van szexuális kapcsolatom mindkét nemmel

2023. jan. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a párod hogy viszonyul ehhez? Vagy titokban csinálod?
2023. jan. 25. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudja és mondhatni elfogadta,hisz tisztàba van bele,hogy szükségem van rá!
2023. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni. Én egyet megfogadtam, akármi is lesz: megcsalásban sem így, sem úgy nem fogok részt venni. A házasság szent. Remélem, ha megmarad ez a vágyam, akkor elfogadja majd az, akibe beleszeretek. De őszintén nem vagyok benne biztos, hogy megmarad. Ha lánnyal vagyok, akkor nem igazán jutnak eszembe fiús dolgok.
2023. jan. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!