Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexként van értelme “coming...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexként van értelme “coming outolni”, illetve kinek érdemes bevallani?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos hogy biszexeknél hasonlóan coming outnal nevezik e vagy nevezhető e annak ha felvállalják a biszexualitásukat, de most ez legyen mellékes.

Rólam senki sem tudja hogy biszex vagyok, de úgy érzem egyszerűbb lenne sok helyzetben (akár ismerkedés akár beszélgetés alkalmával) ha páran tudnák rólam ezt az infót.

Aki hasonló helyzetben volt és végül nyíltan vállalta hogy biszex, kinek mondtátok el? Kinek érdemes bevallani? Változott valami a környezetedben lévő emberek stílusán veled szemben?

Kinek mondtad el először? Hogyan?

Egyaránt kiváncsi vagyok női és férfi válaszokra is, kérlek írjatok kort és nemet is! Köszi

F/26/bi


2023. jan. 25. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Csak a férjem tudja. Csak akkor láttam volna értelmét elmondani másoknak, ha nővel alakult volna valami komoly. De nem így lett. Így minek? Szerintem semmi szükség ezt olyanok orrára kötni, akikkel amúgy nem osztod meg a hálószoba titkaidat.
2023. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon van értelme, csak ha nem lesz párkapcsolatod azonos neművel. Amúgy tudok olyan biszex srácot, aki otthon elmondta.
2023. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel a szexualitásod? A legjobb barátomnak is csak véletlen mondtam el mellékesen, mert fontos része volt egy más, nagyobb dolognak.
2023. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat a jovobeli parodnak mindenkeppen mondd el. Szuleid, barataid... Idegeneknek, es olyanoknak akikben nem bizol felesleges.
2023. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azoknak mondd el, akik fontosak neked es megbizol bennuk. Meg a csajodnak/pasidnak.
2023. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!