Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tinikori meleg élmény miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinikori meleg élmény miatt lettem bi?

Figyelt kérdés

Csak, hogy tiszta legyen elmesélem.

Még 15 évesen volt hogy gyógyúszáson egy fiú elkezdett piszkálni, fogdosni, stb. Egyedüli fiú voltam a csoportban vele együtt. Tehát ketten voltunk csak az öltözőben hisz fiúk és lányok külön voltak. Egyszer miután fogdosott, stb azt mondta, hogy menjek be hozzájuk. Ott fel kellett állítsam és kényszerített, hogy hagyjam, hogy szopjon meg nekem is kellett őt. Utólag nem tudom miért tettem amit mondott. Pontosabban de. Erős volt és agresszív én meg kis vékony csendes fiú.


Sajnos ez többször is megtörtént. Aztán hála égnek elköltöztünk így ez eltűnt. Nem is jutott soha eszembe. Azonban pár hónapja újra eszembe jut de az is, hogy én akkoriban mindig elélveztem. És emiatt van egy lelkifurdalásom. Mert az van, hogy azon agyalok, hogy újra kéne hagyni fiúnak hogy elélveztessen mert amúgy borzasztóan nagyokat élveztem mindig. Összesen 6 ilyen eset volt vagy 7. Értitek szerintem mi a gondom. Az, hogy élveztem.


Szóval egyszerűen meg vagyok ezen kavarodva. Mit tanácsoltok?


2023. febr. 1. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezt a traumát mindenképpen szexuálpszichológussal kellene feldolgoznod. Az a rohadék pedig megérdemelné, hogy feljelentsd. Ez szexuális erőszak.
2023. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azok a nők akik orgazmust élnek át mikor erőszak áldozatai is rosszul érzik utána magukat. Érdekes helyzet. De amúgy nem vágom mi is a kérdés lényege. Igen, van összefüggés gyanítom a kettő közt. Főleg ha első élmény és főleg hogy tetszett valamennyire. Most mire vágynál sráccal? Hogy te elégítsd ki vagy hogy téged?


Az elkövetőt azóta láttad? Tudod a nevét? Érdemes lenne felkeresni hátha ha elküldöd a f...ba segít kicsit.

2023. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem hagytad egy lánynak megerőszakolni magadat inkább?
2023. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy elélveztél, nem meglepő, hisz a másik cselekedete arra irányult.


Ebben a helyzetben nem gondolnám, hogy azon kéne agyalnod, hogy kifejezetten ezért lennének homoszexuális vágyaid is.


Ha szeretnéd újra fiúkkal, akkor csináld azért, mert fiúkkal szeretnéd.

Ha meg nem, akkor nem. Én így látom :)

2023. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sandrisbp ***** válasza:

Hát, nem tudom, innen nehéz lenne most külső szemlélőnek megítélni, miért is mentél fel hozzá anno - nekem valószínűtlennek tűnik, hogy ha nemet mondasz az invitálására, megvert volna. Lehet, hogy imponált neked, hogy erősebb, férfiasabb nálad... és bizony az is lehet, hogy kicsit kíváncsi is voltál, mire megy majd ki ez az egész. Nincs ebben semmi meglepő vagy szégyellnivaló akkor sem, ha esetleg így is volt.

Ha meg ezeken az alkalmakon mindig nagyot élveztél, hát örülj neki - és ha arra gondolsz, hogy jó lenne újra átélni valami ilyesmit, hát rajta.

Nincs mit szégyellned, ha nagyokat élveztél - ez természetes, ezek szerint bejön neked ez a dolog (is) - és az csak a "heteronormatív társadalom", ami hülye előítéleteket nevel a kamasz gyerekekbe, amiért szégyellik az ilyesmit - pedig ez teljesen természetes és gyakori vágy és viselkedés. Esetleg érdemes lehet elolvasnod ezt: [link]

2023. márc. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!