Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy nagyon kellemes éjszakát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfujhatogyerek kérdése:

Egy nagyon kellemes éjszakát toltottem el egy sráccal és minden szép és jó csak... ? 37/F

Figyelt kérdés
Csak mikozben éppen lovagoltam rajta egyik pillanatban kicsúszott belolem de úgy hogy a koton bennem maradt. Namost kitalálta hogy probáljuk meg milyen érzés ha folfujja bennem. Miután bekototte a kotont fogta az amúgyis nagy farkát és belém tolta újból és ugy dugott tovább, csak ez egyik pillanatban hallottuk és éreztuk is hogy eldurranik bennem. Namost milyen probléma lehet ebbol, elvileg ki kellene jonnie belolem a daraboknak nem?

2023. febr. 25. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen kérdések miatt érdemes ide járni, nem a 1355. "Szerintetek biszex vagyok?" jellegűekért.
2023. febr. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
felfujhatogyerek 🤣🤣🤣💀💀💀
2023. febr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3/ gyerekkori csúfnév az osztálytársaimtól, pont azért mert szerettem ha folpumpálnak.
2023. febr. 25. 08:35
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Majd kikakilod valamikor. Nyugi, hülyébb már nem leszel.
2023. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Eldurranik bennem"

Imádom.


Elkaphatsz mindenféle nemi betegséget.


Nyugi terhes nem leszel!

2023. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5/ Bizom a partneremben, mar egy ideje csinaljuk de most volt az elson hogy eldurrant bennem.
2023. febr. 26. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
EldurranIK
2023. márc. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!