Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi van akkor ha olyan agyalása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha olyan agyalásaim szoktak lenni, hogy néha lánynak "érzem magam" és ki akarom engedni a hajam és csajosan viselkedek de néha meg srácként gondolok magamra és fiúsan akarok öltözködni stb?

Figyelt kérdés
Már jó ideje úgy voltam vele, hogy leszbikus vagyok , el is fogadtam, de aztán kb tavaly nyár óta meváltoztak a dolgok... Van hogy úgy érzem,hogy a nőkhöz/lányokhoz "lányként" vonzódok(mint ahogy egy leszbikus/biszex csaj vonzódik hozzájuk), de a fiúkhoz/férfiakhoz mint egy srác (mint egy meleg vagy biszex srác). Szóval mikor egy helyes srácra gondolok akkor úgy érzem magam mintha fiú lennék teljesen és egy fiú kinézetével is akarnék együtt lenni vele a lányokkal meg pont fordítva...de ez sajnos ugye nem lehetséges:D Nem találtam ilyesmi kérdést feltéve szóval gondoltam megkérdezem én, hogy más is érzett már ilyemit, hogy néha ilyen néha olyan...? Az ilyen homofób/ transzfób/bifób embik pls kerüljenek el :(((

2023. márc. 12. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Sok hülyeséget olvastál össze. Fiú vagy. Ereszd el a hajad. Akkor is.
2023. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Identitás zavar, és sok lmbtq baromság ami "divat".
2023. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keresed az utad, nincs ezzel semmi baj. :-) Nehéz dolog ez, mert egyrészt ilyenkor azt kérdezem, hogy miért kell mindenáron beskatulyáznod magad, hogy te most biszex vagy vagy más? Megkérdezi ezt tőled bárki vagy csak te szeretnéd magadban tisztázni? Értem persze, hogy főleg tini korban az embernek szüksége van arra, hogy megtalálja a helyét, melyik "csoportba" tartozik (nem csak szexualitás hanem zene, öltözködés, tanulás - reálos/humános, szórakozás, barátok stb. terén is), és ilyen "öregen" mint én vagyok (45 N) már könnyen beszél az ember, de én azt tanácsolom, hogy nem kell ezen ennyire pörögni, érezd jól magad mindig az adott szituban, ahogy érzed, de légy őszinte, ne hazudj a másiknak.


A konkrét kérdésben nyilván senki nem fog neked tudni segíteni, azt magadnak kell kitalálnod, de tényleg azt tudom mondani, hogy egyelőre csak élvezd az életed, amikor fiúsan érzed magad viselkedj/öltözz úgy, amikor lánynak úgy, és ér a bizonytalanságod is elmondanod a másiknak, amikor ismerkedsz, pl. ha megkérdezi, hogy most te akkor fiú vagy vagy lány, akkor nyugodtan meg lehet neki mondani, hogy MOST VELE szemben éppen miként definiálod magad. Biztos lesznek, akik így nem akarnak majd téged vagy éppen kigúnyolnak, de hosszú távon nem éri meg megerőszakolni magad, hazudni arról, hogy ki/mi vagy. Lehet, hogy majd letisztázódik benned, lehet, hogy egész életedben így fogsz érezni.


Fura ez egyébként, mert én pl. heterónak vallom magam, pedig amióta az eszemet tudom mindig voltak vonzalmaim nők felé is, csók/tapizás is volt nővel, fel tud izgatni egy női test és el tudom képzelni, hogy nővel is együtt legyek, érzelmeket is, de valahogy soha nem éreztem szükségét, hogy binek definiáljam magam. Mondjuk amikor ezek a női kalandjaim voltak nem is hangzott el ilyen kérdés a másik oldalról sem. :-)

2023. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem pont ebben a felállásban, de valami hasonló össze-visszaság engem is elkísért az életben. 20 év körül nő akartam lenni, akkor hosszú hajam volt, meg tettem lépéseket a nemváltás irányába, volt egy kis hormonozás is, aztán végül férfi "maradtam". Mostanság nagyjából elégedett vagyok a döntésemmel, meg azzal ahogy kinézek (normális férfi öltözet, hajviselet). Úgy értem, ha tükörbe nézek nem az jut az eszembe, hogy ez nem én vagyok. Viszont nálam ez nem járt azzal, hogy mindig épp azonos nemű kapcsolatban képzeltem volna el magam.

Nem lehet, hogy azért van ez, mert kerülöd, hogy túl határozottan definiáld magad? Úgy értem, egy heteró kapcsolatban a szerepek némileg sarkosak, általában van egy férfias férfi, meg egy nőies nő. Ez csak egy nagyon durva általánosítás, de mégis, ha te férfiként belemész egy heteró kapcsolatba, akkor nagyjából az az elvárás, hogy azért többé-kevésbé hozd a férfi szerepet. És lehet hogy ezt akarod elkerülni, talán azért is mert nemileg és szexuálisan is valahol a két véglet közt vagy, így leginkább egy olyan kapcsolat felel meg az igényeidnek, ahol nem kell túlságosan az egyik szereppel azonosulnod. És egy meleg kapcsolatban - mert mindkettő amit itt felvázolsz, tulajdonképpen homoszexuális kapcsolat - kevésbé kell meghatározni magad, hisz az nem egy hagyományos kapcsolat, ott több mozgástér van, hogy a felek kialakítsák a szerepeket. Talán ezért variálod úgy a dolgokat, hogy a kapcsolat sose legyen egy sima férfi-nő viszony. Esetleg úgy véled, hogy a férfi-nő kapcsolat valamiért egyenlőtlen, vagy más okból nemtetszést vált ki belőled, és ezért utasítod el ezt a felállást? Vagy esetleg a tabu jellege miatt izgat jobban a melegség?

Sok minden lehet, talán majd a tényleges élményekből vissza tudsz következtetni a valódi okokra. Fejben sajnos nehéz megválaszolni ezeket a kérdéseket, tapasztalatból mondom.

2023. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!