Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan biszex fiú/férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan biszex fiú/férfi, aki másik fiúval/férfivel szeretne inkább párkapcsolatot, nem pedig lánnyal/nővel?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, minden korosztály válaszát várom. Az okok is érdekelnek.

2023. márc. 15. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Volt már ilyen kapcsolatom fiatalabb férfivel.

Olyan jó volt,minden szempontból,hogy ha ismét kapcsolatot szeretnék,azt csak és kizárólag férfivel.

Ok: annyi szeretetet kaptam meg,amit soha még a saját anyámtól sem.

Az érzékiségről nem is beszélve.


Bpesti ffi

2023. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Néhai barátommal el tudtam volna képzelni, de sajnos ennek már nincs jelentősége. Egyébként érzelmileg inkább a nőkhöz vonzódom, így most nem látok erre lehetőséget.
2023. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
A valódi kérdés az, hogy mennyi ideig, milyen tartósan akar egy biszex az egyik nemmel lenni. Nem mindegy hogy 2 hónapig szóló "kapcsolat" a max teljesítmény, vagy 2 esetleg több évig monogámiában.
2023. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Rendes párkapcsolatot, annak az összes velejárójával én csak nővel tudok elképzelni. Testileg jobban vonzódok hozzájuk, érzelmileg kizárólag hozzájuk, szerelmet csak irántuk éreztem eddig. Saját gyerekeket csak velük tudok csinálni. Az sem utolsó szempont (bár nem is elsődleges), hogy társadalmilag is sokkal elfogadottabb.


Nem lenne ellenemre egy nagyon szoros barátság egy másik biszex sráccal, amiben akár rendszeres szex is benne lehetne, de biztos nem akarnám azt egy monogám párkapcsolat, pláne egy házasság szintjére emelni.


Alapvetően egy hetero irány felé hajló biszex vagyok.

2023. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

5-ös:


Ez egy sztenderd biszex gondoklodás, aztán meg vagytok sértődve, hogy a kutyának sem kelletek.

2023. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
6-os, nem is kellenek senkinek sem. A többségük tudja is saját magáról, hogy primitív ösztönlény szintjén lévő identitás zavaros. Ez pedig a biszexualitás gyökere, csak a polkorrektség nevében el kell hitetni az emberekkel, hogy a biszexség normális. Nem, nagyon nem az, és a biszexek is tudják ezt, emiatt titkolja el a legtöbbjük a hivatalos barátnőjük elől. Ez pedig már a szándékos megvezetés kategória, ami szintén mentális problémákra utal.
2023. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Fura, hogy ilyen indulatokat váltott ki egy olyan leírás, amiben senkit sem sértettem meg, de ti tudjátok.
2023. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Tévedsz! Mindenkit megsértett, aki eddig a biszexet támogatta. Bebizonyította, hogy a biszexek nem a személyiség és érzelmek alapján választanak, hanem az primitív ösztöneik alapján.
2023. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

A választás alapja a szexuális és érzelmi vonzalom ötvözete alapesetben.

Aztán hogy ebből egy működő kapcsolat lesz-e, azt még sok más dolog is befolyásolhatja, azokon túl is, amiket én leírtam.


Ezen nem tudom hogy lehet megsértődni.

2023. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!