Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék, ha eddig csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék, ha eddig csak az ellenkező nem vonzott, de mostanában Jenna Ortega oly módon, beindit, hogy masztizok is rá?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 04:12
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem menj a divat után. Ne hagyd magad befolyásolni. Maradj normális.
2023. márc. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem, az a nő leírhatatlan. Szerintem uniszex. Mindenki oda van érte, aki azt mondja, hogy nem, az hazudik.



Ha csak ő izgat, akkor nem vagy az nyugi!

2023. márc. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is kivertem rá sokszor. Meg Millie Bobby Brown-ra is.
2023. márc. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
55%
#2-es mindenki? Normális vagy? A csajnak gyermek teste van...semmi formája nincs(se mell se segg) sőt az arca is elég fiús, akkor mi olyan izgató benne? Persze mindenkinek más az ízlése...de szerintem nincs mindenki oda érte.
2023. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minimum van benned némi hajlam.
2023. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gebrie ***** válasza:
#1 És ki a "normális"??? Majd a kicsi megmondja?:) Ha a kérdező tényleg bisex vagy más akkor Neki az a normális de ha nem és tényleg csak "divatból" próbálkozik ezzel akkor abból magától fog kiábrándúlni!
2023. márc. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a teremben, stírölj meg 10 csajt, és ha valamelyikkel szívesen csinálnád, akkor biztosan benned a hajlam (amúgy meg na és? valsazeg csak kíváncsi tini vagy), ha csak Jenna (nekem is bejön, cuki, bár én 39/F) akkor biztos elmúlik. És ha jól esik, nyugodtan masztizz rá, az végképp CSAK a te dolgod, közbe mire gerjedsz, az a "veszély" úgysem fenyeget, hogy vele tudnád élőben.
2023. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy gyökér vagy 2-es. Ortega gáz, a kérdező pedig biszex.
2023. ápr. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!