Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sz*pást imádó lányok, nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sz*pást imádó lányok, nők?

Figyelt kérdés
Ti annyira szeretitek a fa*zt, hogy megértetek, ha egy pasi is így van ezzel?

2023. ápr. 1. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Lesz.rjuk igazából.
2023. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ettől nem értem meg.
2023. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Én nagyon sajnálom a férfiakat, mert egy csodálatos dologból maradnak ki. De tulajdonképpen nyalás ügyben a nők is.

Én az orális szexet UNI- vá tenném.

Semmi mást, de azt igen. A nők nyalhatnának, a férfiak meg szophatnának, de ettől még a heteroizmusságuk megmaradna.

Szerintem ez tök jó dolog lenne, és így senkit sem lehetne negatívan megitélni.

Ez a dolog UNI lenne.

Olyasmi mint egy középkék színű szél dzseki. Hordhatja férfi is, nő is.

Nem lenne kötelező, de meglenne a lehetőség esélye mindenkinek.

Ezt ki is vonnám a szexuális tartalmak közül. Átcsoportosítanám abba a besorolásba, hogy ez inkább csak társasjáték.

2023. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha férfiként is lehetne reagálni, hagyjuk meg már mindenkinek, kinek mi az igénye... Én imádok faszt szopni, de ha egy nő, vagy egy férfi nem szeret, akkor ne erőltessük rá.

Sőt, én például általában nem vágyom arra, hogy férfi leszopjon engem. A nőktől élvezem.


Másfelől a kategorizálást én csupán hozzávetőlegesnek tartom. A valóság nem dogmatikus. Minden dolog és minden élőlény egyedi variációkkal bír. Persze léteznek átfedések, hasonlóságok is némiképp, az egyedek között.

2023. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a kettőnek egymáshoz? Engem pl. marhára nem érdekel, hogy más nők is így vannak-e vele vagy sem, jól elvagyok a saját érdeklődésemmel. Ha bárki így érez, nyilván tudom, hogy miért, legyen az nő vagy férfi. De akkor sem értem az összefüggést.
2023. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A fax jó, úgyhogy én teljes mértékben megértem a férfiakat.

3-as meg kissé őrült, de szerencsére csak álmodozik

2023. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!