Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés látni hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés látni hogy a tiéd nagyobb /kisebb?

Figyelt kérdés

Pl. Ha közös zuhanyzóban vagy más szituban látod egy másik férfi farkát, kivált e belőled valamilyen érzést, hogy a tiéd kisebb / nagyobb?

Pl szorongás, irigység, büszkeség, esetleg izgalom?


2023. ápr. 7. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mérettől függetlenül izgalom.
2023. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt lankadtan fogalmad sincs mekkora lehet állva, ugye van hús és vérpénisz. Másrészt marhára nem érdekel, attól az enyém nem változik ha a Józsinak kisebb.
2023. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sok közös zuhanyzót használtam már természetes a meztelenség

Húsfarkam van ezért megesik hogy megbámulják az zavar ha valaki hosszan bámulja olyankor befordulok a fal felé.

2023. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz érzés az amikor a másiké nagyobb xD
2023. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem rossz érzés, inkább izgató.

Az enyém kicsi és soha nem érdekelt.

Szeretem is ha másé is kicsi, engem nem hoz jobban lázba a nagyobb pénisz.

2023. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az izgat, hogy egy másik pénisz amit meg lehet fogni :)
2023. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Izgalom, de teljesen független a mérettől.
2023. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami az érdekes nekem olykor egyfelől, hogy a saját pénsziem mérete extrém változó, max ötszörös, zuhany alatt 3 és fél cetisre is összehúzódhat, mereven meg 16-17 centi is akár.

Ezt meg minek hasonlítgatnám másokához? Melyik farkamat hasonlítgassam? Az összetöpörödöttet, vagy a 16 centisre megnyúltat...?


Inkább megnézem más férfiakét, főleg a vékonyabbakat. De alapvetően amelyik férfi szimpatikus, annak nézem szívesen a farkát, akármekkora is. Jó esetben számba veszem.

2023. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi és ráadásúl vérpéniszem van. Magas és vékony vagyok, ami optikailag is inkább hátrány. Nekem elég megalázó érzés, kb mint kisfiúnak vagy szűznek lenni a férfiak között. Ez miatt szégyenlős is vagyok.
2023. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy te kisebbnek látod a sajátod, mint amilyen és másnak simán átlagosnak tűnik
2023. ápr. 9. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!