Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » És akkor ránknyitottak"Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És akkor ránknyitottak"Kinek volt olyan élménye, története, hogy amikor maszturbált, vagy együtt volt szexuálisan valakival, (fiú fiúval, vagy fiú lánnyal) rájuk nyitottak,? .

Figyelt kérdés
rátok nyitottak, család tag, (szülő, testvér) vagy idegen-pl lakásban , üdülőben,és meglátták...

#rájuk nyitottak, család tag, (szülő, testvér) vagy idegen-pl lakásban , üdülőben,és meglátták...
2023. ápr. 12. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk illik koppgni,és nem egymásra törni az ajtót. Pláne ha egy pár magára zárja az ajtót.
2023. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ránk már nyitottak. De nem tudták hogy ott vagyunk.

Fiú fiú felállás

2023. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
irodában vertem épp amikor benyitott egy kolléganőm
2023. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi kollégiumban nyitottam rá szobatársamra. Nem volt semmi extra, takaró alatt voltak, de elég egyértelmű volt a szituáció. Szóltam neki, hogy legközelebb hagyja benne a kulcsot a zárban. :)
2023. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Egy sráccal szoptuk egymást egy haver kecójában.Idő előtt jött haza.Csak annyit kérdezett, beszállhatok?
2023. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem kérdezted már? Még beszéltünk is kicsit:D

De lehet az más volt

2023. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hetes voltam és magammal játszottam. Az osztályfőnök nyitott rám, de nem mondott semmit. Hú de kínos ez, ennyi év távlatából is.
2023. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
maszti közbe rámnyitottak
2023. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Majdnem"-téma is mehet? Bi pasi vagyok, első csajom családja katolikus, szülei általában nem nagyon szóltak hozzám semmit, néha pedig náluk voltam. Szűzként jöttünk össze annak idején, katolikus szülei féltették is lányukat. Örülhettem, hogy a lány szobájába beengedtek, úgy 1-2 havonta, nagyjából.


A lány ajtaja nem volt zárható, és ő viszonylag szégyenlős volt, azonban idővel a szobájában kipróbáltuk az orált. Nehéz a légkört elmagyarázni idegeneknek, a lényeg, katolikus család, szigorú anyuka félti pici lányát. A csajom utólag meg is jegyezte, ha a NEM zárható szobájába ránk nyitottak volna, talán ki is tagadták volna őt...


Mit is mondjak... katolikus csaj szájában a farkam a szobájában, nem zárható ajtó, anyuka meg kint "járőrözik". A kulcslyukat persze eltakartuk.


Hát... izgalmas volt, az biztos, így elsülnöm a szájában. A gyönyör izgalma, plusz a lebukás veszélye.


(Elképzeltem egy párbeszédet utólag: "Kislányom, nem vagy éhes? Bekaphatnál valamit..." "Nem, mama, már túlvagyok rajta, köszi... mind lenyeltem")

2023. aug. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap volt, pont, hogy néztek. Egy strandon voltunk és akadt egy srác, akivel nézegettük egymást. Lényeg, hogy elsétált egy ösvényen, én meg majd utána. Ment az orál, javában, mikor észre vettem, hogy egy idősebb faszi néz bennünket.Előbb csak a fa mögül, de később elő jött !Láttuk, hogy látja, aztán ő is rendezte magának.
2023. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!