Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok akik biszex pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik biszex pasival vannak együtt?

Figyelt kérdés

Hogy regálnátok, ha szex előtt a pasitok a ti egyik bugyitokban menne be a szobába?

Ez a tervem, meg is mutatom a bugyit ha valaki megnézné.


2023. ápr. 24. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Mutasd! Én megnézem.
2023. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Én éltem együtt biszex pasival, de soha hasonlót sem csinált. Eléggé meglepne, én ilyesmire nem izgulok. De aztán mindenkk hordjon amit akar, lelke rajta, de az én fehérneműs fiókom tabu.
2023. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném, rohadt nevetséges lenne benne, pedig mindennél jobban szeretem a páromat.
2023. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár fiú vagyok,bi,de magamtól sosem vennék női bugyit,mert szerintem nevetséges. Egy barátnőm volt,aki több alkalommal is vett nekem női bugyit és kérte,hogy viseljem,mert neki tetszik. Ebben az volt a vicces,hogy ő akkor még nem is tudta,hogy bi vagyok.
2023. ápr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
muti
2023. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!