Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan bi srác (esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan bi srác (esetleg meleg) aki az elején kanosan belement egy kalandba, vagy akár ey közös masztiba, és utána realizálta, hogy ez bejön neki?

Figyelt kérdés
Szóval mondjuk addig nem gondolta magát biszexnek, de nagyon kanos volt és egy haverral masztizás eldurvult, vagy meleg haver ajánlott neki egy cumit... és azután jött rá, hogy ez amúgy izgatja és akarja máskor is?
2023. ápr. 30. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát körübelul ilyen események után lettem meleg. Úgy éreztem hogy ez jobban ki tud elégíteni, mint egy nő


F/24

2023. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. Nekem egy haverom vett rá, hogy verjük ki együtt. Majd innen jött hogy verné nekem. Majd onnan hogy leszopna. Hát én így jöttem rá hogy végülis srác is szophatja a farkam :D
2023. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1-es: És hogy történt az az esemény, amikor még nem tudtad ezt?

#2-es: De te már nem csináltad neki?

2023. ápr. 30. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem én nem csináltam. 16 voltam amúgy ekkor.
2023. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is közös hokiból indult
2023. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén közös hokizással indult két évvel idősebb fiúkkal. És igen nagyon tetszett. Nem tudom mi lett volna ha ezek a dolgok tizenéves korban nem történnek meg.
2023. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sipekilaci ***** válasza:
100%
Nekem volt közös hokizás, utána kölcsönös orál ez már 16 éves koromban. Később számos heteró kapcsolat, többéves együttélések. Jelenleg is ilyen van, de néha többesben mindenki mindenkivel.
2023. máj. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy haverom volt kanos, viccből "megkínált" a farkával, hogy szopnám-e. Engem meg már egy ideje izgatott a dolog, így hát nem kellett kétszer mondania. 5 perc múlva éreztem, hogy megfeszült a farka, és megtöltötte a számat friss sűrű anyaggal. Utána még pár évig sokszor így alakult, mert bejött neki, ahogy csináltam. Azóta sajnos nem volt újabb haverom, akinek ilyen igényei lettek volna.
2023. jún. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!