Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szűznek számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűznek számítok?

Figyelt kérdés

Nem filozófiailag érdekel a dolog, csupán azt mondták, a nőgyógyász akkor vizsgál meg, ha már megvolt az első alkalom.

Volt egy fiú, akivel jártam, de nem jutottunk el addig, hogy lefeküdtünk volna, csak petting volt.

Mióta szakítottunk, csak lánnyal voltam intim kapcsolatban, és szeretnék már elmenni nőgyógyászhoz. HPV elleni oltást kaptam még pár éve, de attól még nem szeretnék semmit összeszedni, szóval ha terhes nem is lehetek, rendszeresen szeretnék szűrésre járni vagy kikérdezni a nőgyógyászt, de igazából azt sem tudom, mit mondjak neki, fogalmam sincs, hogyan kezelik a nem hetero nőket...

Ha esetleg saját tapasztalatok vannak hasonló helyzetről, szívesen elolvasom!



2023. máj. 8. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
STD szűréshez csak mintát kell venni, ahhoz meg tökmindegy.
2023. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg tud vizsgálni, nem kell neki feltétlenül csuklóig benyúlni. Csak mondd meg, hogy szűz vagy.
2023. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell tudnia rola h bi vagy leszbi vagy

Leven a vizsgalat szempontjabol nem lenyeges info.

STD vizsgalat egyreszt kenet vetel masresz vervetel.

2023. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nézd meg magadnak a szüzhártyádat, vagy kérd meg a dokit mondjon véleményt az állapotárol és annak alapján vizsgáljon, mert petting volt már de nem tudod mi maradt a szüzhártyádbol. (Ugyanis csupán ezt nem akarják megsérteni a vizsgálattal.)
2023. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igénytelen dolog kihagyni egy kor felett az éves nőgyógyászati vizsgálatot, ez alap dolog kellene hogy legyen. Egy normális nőgyógyászt nem érdekli a szexualitásod. Az anamnézis része, hogy tudja, hogy állsz ezzel, nyugodtan elmondhatod neki, hogy ez a helyzet, és akkor eszerint fog vizsgálni.
2023. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat, akkor a szűréshez igazából ez lényegtelen dolog volt.

Remélem, mihamarabb sikerül találni egy normális nőgyógyászt és akkor negnyugszom

2023. máj. 9. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!