Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elképzelhető, hogy biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
29 éves, hetero férfinek tartom magam, több mint 10 nővel volt szexuális kapcsolatom, de ha látok egy jóképű, sportos alkatú férfit, akkor azért meg szoktam jegyezni magamban, hogy azta, ez de jól néz ki... Nincs semmi homokos gondolatom vele kapcsolatban, csak ennyi. Ez már gond, vagy ennyi belefér úgymond? :D
2023. máj. 10. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Csak irigykedsz. Nyugi.
2023. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök oké szerintem. Csak esztétikailag vonz (esetleg te is szeretnél olyan lenni). Egy szép festményt is megnéz az ember, mégse dugná meg :DDD
2023. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. Hát lehet van benne az is, de akikre azt mondom, hogy jól néznek ki, azok rám is hasonlítanak talán. Én is viszonylag magas vagyok (183cm), sportos alkatú, és szerintem csúnya sem vagyok:D Lehet, hogy magamnak tetszek? xddd
2023. máj. 10. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Tetszhetsz magadnak simán, ez is normális :D
2023. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biszex akkor vagy ha le is akarnád szopni, seggbedugni. ITt inkább arról van szó, hogy méregeted, hogy vajon te is vagy-e olyan férfias, mint az a konkurens hím akit nézel. Ebbe semmi biszexualitás nincs.
2023. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok gáz, csak kezdtem megijedni. A puncit preferálom, csak szeretek néha pasik felé is bámészkodni..:D
2023. máj. 10. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha valaki biszex, nem jelenti, hogy minden szimpatikus fiút megdug vagy fordítva. Ráadásul ez egy skálán elhelyezhető dolog, valaki biszex, de 99 százalékban ellenkező nem vonzza, mint esetedben, míg vannak olyanok, akiket ellenkező nem csak alig pár százalékban vonz.
2023. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányok is szokták más lányokra mondani, hogy milyen szép.

Én is heteró vagyok, negyvenes, de nekem is szoktak olyan gondolataim lenni, nálam főleg tizen-huszonéves fiúkról, hogy ha lány lennék, akkor biztosan belezúgnék.

Ez teljesen normális.

2023. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!