Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18-25 év körüli meleg/biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 év körüli meleg/biszex srácok, ti benne lennétek, hogy egy srác rajtotok próbálja ki először az orális szexet?

Figyelt kérdés
Én valószínűleg biszex vagyok, de nem vagyok benne teljesen biztos jó lenne erről beszélgetni valakivel csak nem igazán tudok. Sokszor eszembe jutott már, hogy szívesen örömet szereznék valakinek, de lehetséges, hogy ha oda kerülnék az utolsó pillanatban behúznám a féket. Ti mit gondoltok erről? Nálatok ez, hogy ment elsőnek?
2023. máj. 14. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz olyan partner kell.

Nekem tudta az első partnerem hogy először csinálom. Aranyos volt mert nem erőltetett semmit, élvezte hogy maszatolok, meg próbálgatok mindent.

2023. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Na de most komolyan. Ha ott áll előtted a szerszám, minek gondolkozol? Mitől félsz? Az csak egy farok, neked is... csak be kell kapni és kész..
2023. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Na ne olyan faszit keress mint az utolsó..
2023. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Benne
2023. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy benne, 23 vagyok, és voltam már olyan sráccal akinek én voltam az első, közös oralig jutottunk el, ami nála nagy szó volt, és imádtam

nem is volt amúgy ügyetlen

2023. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mint ha csak magamat olvasnám! Érdekel a szopás gondolata, de mikor oda kerülne a sor, óvatosságból mindig visszahátrálok, már kitudja hányadszorra, pedig én még idősebb is vagyok (36), szóval szerintem még nem vagy elkésve, van bőven időd összeszedni magad és alaposan átgondolni az egészet, mielőtt belevágnál a dologba!
2023. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van kedve kísérletezni 19 alatt, akkor írhat nekem.
2023. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne es benne is lennék.

19f

2023. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is 22 évesen, még nem próbáltam de nagyon izgat, de félek az utolsó pillanatban megfutamodnék.
2023. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!